PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Nasıl Yapılır? (2023)

 PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Nasıl Yapılır? (2023)
Okunuyor PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Nasıl Yapılır? (2023)

PUBG Mobile 2.7 Güncelleme Nasıl Yapılır? (2023) için yerli kaynaklarda çok fazla sonuç olmasına rağmen işinize en çok yarayacak gerçek bilgileri bulmak olabildiğince zor olabiliyor. Bu açığı gördüğümüz için 2023 yılında konuyla ilgili en doğru ve işinize yarayacak bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Yıl boyunca bu içerik hakkındaki içerik güncellenmeye devam edilerek sizlere en kaliteli bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? merak edenler için 2.7 güncellemesinin nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Bu sayede Android ve İOS işletim sistemli telefon kullanıcıları rahatlıkla cihazlarındaki oyunu son sürüme güncelleyebilecekler. Tencent Games tarafından geliştirilen ve tüm dünyanın severek oynadığı en popüler mobil hayatta kalma oyunu kendisini geliştirmeye devam ediyor. Her ay veya 2 ayda bir getirdiği büyük güncellemeler sayesinde oyun sürekli kendisini yenilemeyi başarıyor. Yeni kostümler, silahlar, görevler ve oyun modları haricinde yeni sezon rekabeti de bu güncellemelerle gelmiş oluyor. Oyunu uygulama mağazaları üzerinden indiren bir çok kullanıcı gelen güncellemelerin yapılmadıklarını görünce nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Bizde sizler için en basit haliyle PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? sorusunu cevapladık.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyunu uygulama mağazalarında yer alan bir aksiyon oyunudur. Her ne kadar kategorisi aksiyon olsa da bildiğiniz gibi hayatta kalma temasına sahip bir oyun. Gelen güncellemelerin de önemi oldukça büyük, zaten bu güncellemeleri yapmadan da eski dosyalarla oyun oynanamamaktadır. Android veya İOS işletim sistemli telefonlarda olduğu gibi Bilgisayar (PC) ile oyunu oynayan oyuncular da aşağıda anlattığımız şekilde güncellemeleri yapabilecekler. Sizlere verdiğimiz PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır? sorusundaki cevap işinize yaramadıysa bize bildirebilirsiniz. Sizler için güncel cevaplar ve işe yarar doğru bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 1.6 APK İndir (Son Sürüm)
PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

1- Uygulama mağazası

PUBG Mobile resmi bir oyun olduğu için uygulama mağazaları üzerinden güncellemeler manuel yapılabilmektedir. Eğer oyunu Google Play Store veya App Store gibi mağazalardan indirdiyseniz güncellemeyi de buradan yapabilirsiniz. Uygulama mağazasına girdiğinizde arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ve mevcut oyuna tıklayın. Güncelle yazısını göreceksiniz, ona tıklayarak son sürüm dosyalarını yükleyebilirsiniz.

2- Gerçek dosyalar

Eğer oyunu uygulama mağazasından indirmediyseniz bu sefer oyunun son sürüm olan 2.7 dosyalarını İnternet üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Yukarıda sizlere verdiğimiz bağlantı sayesinde güncel dosyalara erişebileceksiniz. İndirme işlemi bitince oyuna girebilir ve güncellenmiş bir şekilde PUBG Mobile oynamaya devam edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL