e
sv

PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi Neden? İOS ve Android

30 Okunma — 08 Kasım 2023 22:48
PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi Neden? İOS ve Android
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile, İOS ve Android cihazlarda Güncelleme gelmedi şikayetlerinde bulunanlar için “Güncelle” ile oyununuzu son sürüme yükseltebileceksiniz. 2023 yılında oyunu daha başka boyutlara taşınmasını sağlayacak olan güncellemenin gelmesiyle birlikte oyuncular oldukça heyecanlı. Hayatta kalma oyunları arasında en popüler mobil oyunların başında gelen PUBG Mobile oyunuyla ilgili yeni gelen güncellemelerde çok büyük etkinliklerde bizleri bekliyor.

2.9 versiyon ile bir çok yeni mod ve daha bir çok yeni özelliklerle hayatta kalma savaşında çok zevk alabileceğimiz ve aksiyonun yükselmesi an meselesi. PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi Neden? ve nasıl güncelleme yapılır? gibi sorularınızın güncel cevaplarını her güncellemede olduğu gibi aşağıdan bulabileceksiniz.

PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi?

PUBG Mobile İOS cihazlarınız için güncelleme geldi şikayetleriniz varsa aşağıdaki bağlantı sayesinde doğrudan oyunu güncelleyebileceksiniz. PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi 2.9 İOS ve Android kullanıcıları için veya Güncelleme yapamıyorum gibi şikayetler oldukça artmaya başladı. Bu sebeple aşağııda anlattığımız adımları uygulayarak sorunu tamamen çözebilirsiniz. Eğer tüm bu anlatılan çözüm yöntemlerine rağmen hala hata almaya devam ediyorsanız ve güncelleme gerçekleştirilmiyorsa muhakkak bize bildiriniz. Android ve İOS işletim sistemli telefonlar harici oyunu Emulator ile oynayan oyuncuları da kapsayan genel çözümlere yöneldik.

PUBG Mobile Güncelleme Gelmedi, Yapamıyorum!
PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi, Yapamıyorum!

PUBG Mobile oyununa gelen 2.9 güncellemesini yapmanızı sağlayacak olan kısa yol bağlantısı aşağıda güncel olarak yer almaktadır. 2023 yılında oyuna gelecek olan son sürüm dosyalarına eriştirecek olan güncellemelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Android ve İOS cihazlar da aslında oyunlara güncelleme geldiğinde otomatik olarak yapmaktadır. Fakat bazen verinize bağlıyken veya farklı durumlarda gelen güncellemeler otomatik olarak yapılmamaktadır. PUBG Mobile 2.9 güncellemesini manuel olarak yapmanız gerekiyorsa bu işi aşağıdaki bağlantı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeleri yapmadığınız taktirde eski versiyonla yüklü oyunu cihazlarınızda çalıştıramazsınız. Bunun için öncelikle uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama mağazasına girerek arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın ardından PUBG Mobile “İOS ve Android” 2.9 Güncelleme Gelmedi (Güncelle) oyununa tıklayın ve orada karşınıza çıkacak olan “Güncelle” butonuna basın. Oyun güncellendikten sonra cihazınızın ana ekranındaki oyunun logosuna tıklayarak giriş yapın. Oyun içerisindeki güncellemeleri de gerçekleştirin ve sorunsuz oyun deneyiminizi yaşayın. Eğer güncellemeleri yapmanıza rağmen güncelleme yapılmadığına yönelik bir hata alıyorsanız bize bildirebilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 2.9 Güncelleme Gelmedi Neden? İOS ve Android