PUBG Mobile 2 New State APK İndir

 PUBG Mobile 2 New State APK İndir
Okunuyor PUBG Mobile 2 New State APK İndir

Ünlü hayatta kalma oyununun yepyeni versiyonu çıkıyor. PUBG Mobile 2 New State oyununu APK İndir ile Android cihazlarınıza hızlıca yükleyebilirsiniz. KRAFTON, Inc. tarafından yayınlanan Aksiyon kategorisindeki hayatta kalma oyunu kendi sınıfının en kaliteli oyunu olmaya aday. Şuanda ön kayıt döneminde olmasına rağmen çok kısa bir sürede telefon ve bilgisayarlarda oynanabilir hale gelecek. Türkiye’de PUBG Mobile oyununu severek oynayan milyonlarca oyuncu bulunuyor. PUBG: New State içinde yine Türkiye’ye özel bir sunucu açılacağı düşünülüyor.

Tabiki oyun her ne kadar Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlar için çıksa da Emülatör üzerinden Bilgisayarda oynayacak oyuncularda çok fazla. Bunun için ayrıca PC cihazlarda nasıl indirip oynayabileceğinizle ilgili bir içerik oluşturacağız. Aynı zamanda PUBG Mobile New State isimli 2. sürümüne dair son sürüm APK İndir bağlantılarını buradan güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG: New State APK İndir (PUBG Mobile 2)

Dünya genelinde 100’milyondan fazla oyuncu tarafından indirilen ve oynanan bir hayatta kalma oyununa yeni bir versiyon getireceklerini düşünmüyorduk. Fakat PUBG Mobile oyununu bozmadan daha gelişmiş ve gerçekçi grafikler ve özgün bir aksiyonun olduğu PUBG: New State oyununu çıkartacaklarını duyurdular. Hatta bunu duyurmakla kalmayıp uygulama mağazalarında ön kayıt oluşturma izni dahi verdiler. PUBG Mobile 2 APK İndir seçenekleriyle New State versiyonunu yükleyebilirsiniz.

PUBG: New State APK İndir (PUBG Mobile 2)
PUBG: New State APK İndir (PUBG Mobile 2)

Yıl 2074, dünya teknoloji olarak şuan kinden çok daha fazla ileride olsa dahi insanlık adına ümitler tükenmeye başladı. Dünya artık bu kadar kirliliği kaldıramıyor. İnsan nüfusu hiç olmadığı kadar fazla fakat büyük devletler bu nüfusu azaltmaya çalışıyorlar. Nüfusu azaltmak için aykırı davrananların infaz edilmesine karar verildi.

Mahkumlar infaz edilmek yerine tüm televizyon kanallarında yayınlanan bir hayatta kalma mücadelesine çıkartılıyor. Burada son hayatta kalan oyuncu yaşamaya hak kazanabiliyor. Diğer 99 kişide bu uğurda ölmesi gerekiyor. İnsanlar bu mücadeleleri izlemeyi seviyor, önceleri sadece zenginler için gösterilse de kısa sürede tüm dünyada sevilmeye başlandı.

Mahkumlar böylelikle kendi kendilerini öldürüyor, nüfus istenildiği gibi azaltılıyor ve bu işten devletler büyük paralar kazanıyorlar. İşte sizde dünyada hayatta kalmak için hırsızlık yapmış ve yakalanmış bir mahkumsunuz. Hükmünüz idam edilmek. 100 kişi ile birlikte bir uçağa bindiriliyor ve bir adaya paraşütle inmek zorunda kalıyorsunuz. Adanın her yerinde sizi hayatta tutabilecek silah, ekipman ve sağlık eşyaları bulunuyor. Bu eşyaları diğer oyunculardan önce bulmaya çalışın ve sona kalmak için karşınıza çıkan düşmanlarınızı öldürün.

Daha önce mahkumlardan bazıları savaşmadan kaçmayı veya bir yer bulup orada sürekli saklanmaya çalıştılar. Bunun için mavi alan adını verdikleri bir sistem geliştirdi devletler. Artık adanın etrafında bir çember biçiminde radyasyonlu alan yayılıyor. Savaşmadan oradan kurtulmak imkansız hale getirildi. PUBG Mobile 2 oyunu için böyle bir hikaye bulunmamaktadır. Fakat New State hatrına bu hikayeyi biz yazalım dedik. Böylelikle oyunu bilmeyenler oyunun nasıl bir şey olduğunu hikaye yardımıyla rahat bir şekilde öğrenebilirler.

PUBG: New State APK İndir seçeneği yukarıda sizlere son sürüm olarak verilmiştir. 2021 yılı boyunca her güncellemede sizlere bu bağlantıları yenileyeceğiz. Böylelikle hiç bir zorlukla karşılaşmadan oyunu telefon ve bilgisayarlarınıza rahatlıkla indirebileceksiniz.

PUBG Mobile 2 (New State) APK İndir Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile 2 (New State) APK İndir ile Android veya PC cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Öncelikle oyunu uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Fakat bu mağazalarda sorun yaşıyorsanız resmi sitesini tercih etmenizi öneriyoruz. PUBG Mobile 2 APK İndir adı altında 2021 yılında yüzlerce yabancı site açılmış durumda. Burada New State sürümü için verdikleri dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar tespit edildi. Oyunu indirmeden önce PUBG Mobile 2 New State Sistem Gereksinimleri kontrolü yapmanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile 2 (New State) APK İndir
PUBG Mobile 2 (New State) APK İndir

Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle oyunu gerçek bağlantılardan indirmeye özen gösterin. Aynı zamanda sahte dosyalar içerisinde barındırdıkları virüsler nedeniyle telafisi olmayacak zararlar verebilir. PUBG Mobile New State İndir seçeneğinde gerçek APK dosyalarını sizlere yönlendirmeye özen gösterdik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın