PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri

 PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri
Okunuyor PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri araştırması yapan oyuncular için tüm kazanabileceğiniz ödülleri buradan öğrenebileceksiniz. 2021 yılındaki yeni sezonlara ait Royale Pass ödüllerinin detaylarına burada yer ayırdık. Tencent Games tarafından geliştirilen dünyanın en popüler hayatta kalma oyununun mobil versiyonu yeni bir sezona daha giriyor. PUBG Mobile geliştiricileri 20. Sezonla ilgili çalışmalarını bitirdiler, artık geri sayım oyuncular için başladı. Her sezonda olduğu gibi oyuncuların en çok ilgisini çeken RP ödülleri oluyor, bu sorular 20 sezonla ilgili yine çok fazla sorulmaya başlandı.

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri henüz resmi olarak açıklanmadı fakat sızdırılan bilgiler arasında yer alanları sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda yeni sezonda oyuna eklenecek yenilikleri de yine buradan takip edebileceksiniz. Tüm bilgiler her gün güncellenmeye ve yenilenmeye devam edilecektir. PUBG Mobile 20 sezon RP ödüllerinin neler olabileceğini öğreneceğiniz gibi bu sezonda sizleri nelerin beklediğini de öğreneceksiniz.

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri
PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri

5 RP Rozeti Kuponu (M1)

5 RP Badges Voucher (M1), Sezon macera etkinliği sırasında 5 RP rozeti olarak kullanılacaktır.

Görev Kartı (M1) ve (M2)

Mission Card (M1) ve (M2), Günlük ve haftalık görevleri tamamlamanızı sağlayacak bir karttır. Yapamadığınız görevler olduğu zaman bu kartla o görevleri yapmadan yapmış olarak sayılabileceksiniz. Sezon sonuna kadar kullanılabilmektedir.

250 Puan Kartı (M1), (M2), (M3), (M4)

Point Card (M1), (M2), (M3), (M4), Royale Pass (RP) sezonunda 250 puan kazanmanızı sağlayan bir karttır.

Yeni Çerçeveler

  1. Poseidon Profil Çerçevesi
  2. Araştırmacı Profil Çerçevesi
  3. PMNC 2021 Çerçevesi
  4. Romantik Kule Çerçevesi
  5. Pizza Hut Çerçevesi
  6. Kriket Yıldızı Çerçevesi
  7. RP Avatar Çerçevesi (x2)

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri daha önceki sezonların aksine daha güzel ve yüksek ödülleri bir sezon olacak. Çünkü oyuna gelecek olan bu yeni sezonla birlikte çok büyük değişiklik yapılacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın