PUBG Mobile 20. Sezon Tarihi Ne Zaman?

 PUBG Mobile 20. Sezon Tarihi Ne Zaman?
Okunuyor PUBG Mobile 20. Sezon Tarihi Ne Zaman?

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman? oyuncular yeni sezona girerken bir sonraki sezonun hangi tarihte geleceğini merak ettiğini fark ettik. Yeni sezon hakkında yapılan yabancı haberlerin yarattığı söylentiler her oyuncunun gündeminde. Sizler için yalnızca 20 Sezonun ne zaman geleceğini değil aynı zamanda bu yeni sezonda sizleri nelerin beklediğinden de bahsedeceğiz. 100 kişinin bir uçağa bindirildiği ve bir adaya indirilerek son hayatta kalan oyuncu olabilmesi için mücadele verdiği sıradanlıktan çıkmaya başladı. Her yeni sezon bir önceki sezonun aksiyonunu ikiye katlamaya ve bam başka serüvenler yaratmaya devam ediyor. Böylesine dolu dolu eğlenceli ve aksiyonlu bir sezon geçireceğini bilen oyuncular da her seferinde PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Başlıyor? gibi soruları soruyorlar.

Daha önce PUBG Mobile 20. Sezon Son mu? sorularının çok fazla sorulmasından dolayı konuyu açıklığa kavuşturacak bir içerik hazırlamıştık. Dilerseniz o yazımızı da okuyarak bu sezonun son sezonunuz mu? yoksa yeni bir başlangıç mı? olduğunu öğrenebilirsiniz. Oyuncuların isteklerini doğru bir şekilde analiz ederek geliştirilen sezonlar aynı zamanda Royale Pass (RP) ödülleri ile de süsleniyor. PUBG Mobile 20 Sezon Ne Zaman Gelecek? soruları sorulurken genellikle oyuncular bir önceki sezonda kazandıkları veya kazanamadıkları ödüllerin daha iyilerini yeni sezonda kazanmak için sabırsızlandıklarından oluyor.

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 20. Sezon henüz resmi olarak açıklanmamıştır ve ne zaman geleceği? yönünde vereceğimiz cevaplar birer tahminden ibarettir. Yabancı haber kaynaklarının oluşturdukları içeriklerde yeni gelecek bir sonraki sezon olan 20. sezonun final olacağı yönündeki haberlerin içeriğinde aynı zamanda Royale Pass ödüllerinin de düşündüğünüzden daha büyük olacağı söyleniyordu. Bu haberler sonrasında oyuncular yeni sezonun getirdiklerini bir kenara itip, tüm dikkatini PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusuna yöneltti.

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Şuanda oyuna gelen güncellemeler 19. sezonla ilgili olan gelişmeleri ve etkinlikleri içermektedir. Tencent Games henüz bir sonraki sezon olan (20. sezon) güncellemelerle ilgili bir haber paylaşmadı. Fakat daha önceki sezonlara ait güncellemelerden yola çıkarsak 21 Temmuz 2021 tarihinde PUBG Mobile 20. Sezonun başlayacağı düşünülmektedir. Royale Pass ödülleri olarak bilinen RP Ödülleri öncesinde yeni sezona ait görev listesi de sezon öncesinde duyurulacak. Öncelikle yeni sezonda yapmanız gereken zorlu ve bilinmez görevlerin nasıl yapılacağını sizlere anlatarak 20. sezon resmi olarak çıktıktan sonra rp ödüllerini kazanabilmeniz için size yardımcı içerikler hazırlayacağız.

21 Temmuz 2021 olarak iddia edilen 20. sezon başlama tarihi PUBG Mobile tarafından açıklanmamıştır. Daha önceki sezonların başlama tarihleri ve bir önceki sezonun başlangıcından bitişine geçecek süreçte yaşanabilecekler hesaba katılarak tahmin edilmiştir. Resmi geliştiriciler ve oyunun sunumunu yapanlar tarafından paylaşılacak olan PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunun resmi cevabını bu yazımızda göreceksiniz. O zamana kadar konuyla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 20. Sezon Son mu?

PUBG Mobile 20. Sezon Tarihi sonrasında ne zaman gelecek? merakları aslında bu sezonun son mu? olacağı sorusundan kaynaklanıyor. İngiltere’nin büyük haber sitesi PUBG Mobile oyununa gelecek olan 20. sezonun aslında son sezon olacağı yönündeki haberleri kısa sürede tüm dünyada yayılmaya başladı. Özellikle sosyal medya uygulamalarında oyuncular kendi aralarında bu sezonun son olacağı ve artık biteceğini söyleyerek haberi ülkemizde de yaymayı başardılar. Fakat haber aslında söz edildiği gibi değildir.

PUBG Mobile 20. Sezon bir son olarak görülemez. Gelecek olan yeni güncellemelerle dereceli sisteminde yapılması planlanan büyük değişiklik bu güne kadar gelen sistemin sonunun olacağını işaret ediyor. Yani aslında oyuncuları çok daha iyi bir oyuncu deneyimi ve rekabet sistemi bekliyor.

PUBG Mobile 20. Sezon Royale Pass (RP) Ödülleri

PUBG Mobile 20. Sezon Royale Pass (RP) Ödülleri şuandaki sezonun bitmesine yakın bir süre kala paylaşılacaktır. Henüz yeni sezona vakit daha çok olmasından dolayı yeni getirecek olan kostümler ve silah skinleri geliştirilmeye devam ediliyor. Yeni sezonun temasına uygun olarak konsept düzenlenecek ve ödüller bu doğrultuda geliştirilecek. Bir önceki sezonda oyunculara verilen ödüller şuanda aşağıdadır. 20 sezonda gelecek olan RP Ödülleri açıklandığı zaman onlarda sizlerle paylaşılacak.

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Bitecek?

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusuna verdiğimiz 21 Temmuz 2021 tarihinde planlandığı gibi başladığı taktirde, 27 Eylül 2021 tarihinde de 20. sezonun biteceği düşünülmektedir. Fakat daha önceki soruları yanıtladığımız gibi başlangıç tarihi resmi olarak henüz açıklanmadığından dolayı biteceği tarihte yapılan iddialardan yola çıkarak söylenmektedir. En doğru cevaplar, şuanda içerisinde bulunduğumuz sezonun bitmesine yakın tarihlerde açıklanacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın