PUBG Mobile 2021 Rank Sıralaması

 PUBG Mobile 2021 Rank Sıralaması
Okunuyor PUBG Mobile 2021 Rank Sıralaması

PUBG Mobile Rank Sıralaması sistemi içerisinde 2021 yılında hangi puan aralıklarının hangi rütbe olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda rank sıralamasına ait güncel bilgileri de buradan takip edebileceksiniz. Dünyada en çok oynanan mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile yarattığı dereceli sistemiyle tüm oyunlara yön vermeyi başarıyor. Oyuncular yalnızca keyif almak ve rekabet ortamına dahil olmak için değil aynı zamanda çok daha iyi oyuncularla oynayabilmek için ve kendi gelişimlerini görebilmek için dereceliye önem veriyorlar. Eğer sizde PUBG Mobile oynuyor ve rank sıralamasında nerede olduğunuzu görmek istiyorsanız aşağıda paylaştığımız güncel listeden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hangi puan aralığında hangi rank sıralamasında yer edindiğinizi görecek ve hangi puanlarla nerelere yükselip, alçalabileceğinizi de hesaplayabileceksiniz.

PUBG Mobile Rank Sıralaması

PUBG Mobile Rank Sıralaması, oyuncunun oyun içerisinde oynadığı dereceli maçlardaki başarısını göstermektedir. 8 farklı rank sıralaması ve onların içerisinde de alt sıralamalar yer almaktadır. Yani Bronz bir oyuncu Gümüş kademesine yükselebilmesi için 3, 2, 1 gibi sıralamaları geçmesi gerekiyor. PUBG Mobile maçlarında gösterdiğiniz başarılar ve öldürme oyunları rank sıralamalarında yükselmenizi sağlayacak en önemli faktörlerdir. Sıralamada yükseldiğiniz zaman artık öldürme oranınızdan daha çok son hayatta kalan oyuncu olma başarınız ekili olmaktadır.

PUBG Mobile Rank Sıralaması
PUBG Mobile Rank Sıralaması

PUBG Mobile Rank Sıralaması;

  • 1- Bronz: 1250 ve 1700 puan arası
  • 2- Gümüş: 1750 ve 2200 puan arası
  • 3- Altın: 2250- 2700 puan arası
  • 4- Platin: 2750-3200 puan arası
  • 5- Elmas: 3250-3700 puan arası
  • 6- Taç: 3750-4200 puan arası
  • 7- As: İlk 500 oyuncu As rütbesi
  • 8- Fatih: İlk 500 oyuncu Fatih rütbesi

As ve Fatih rütbeleri her gün “00:00” saatinde güncellenmektedir.

Eğer girdiğiniz dereceli maçlarda kötü performanslar sergilerseniz puanlarınız düşer ve böylelikle rank sıralamasında da düşmeye başlarsınız. Yükselmeniz için son hayatta kalan oyuncu olmaya özen gösterin. Daha önce bu konularda oluşturduğumuz PUBG Mobile Fatih Kademe Rütbesi veya PUBG Mobile As Kademe Rütbesi konularını okuyabilirsiniz. Bu sayede kademelerle ilgili daha iyi bilgilere sahip olarak nasıl yükselebileceğinizi anlayacak ve nelerin puan kaybettirebileceğini daha iyi öğreneceksiniz. Bu bilgiler PUBG Mobile Rank Sıralaması yükseltmek isteyen oyunculara tavsiye edilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın