PUBG Mobile 3. Yıldönümü Etkinlik Kodları (2021)

 PUBG Mobile 3. Yıldönümü Etkinlik Kodları (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 3. Yıldönümü Etkinlik Kodları (2021)

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Etkinlik Kodları, 2021 yılında yapılan etkinliklere katılarak hem oyun içi UC hem de iPhone 12 kazanma şansını elde edebilirsiniz. Şansınızı yükseltecek bedava kodları buradan sizlerle paylaşıyoruz. PUBG Mobile oyununda daha önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılı boyunca yapılacak olan etkinliklerde işinize yarayacak kodları paylaşmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda PUBG Mobile 3. Yıldönümü hakkında merak ettiğiniz soruları da yanıtlıyor olacağız. Eğer aşağıda merak ettiğiniz fakat cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Milyonların oynadığı dünyanın en popüler oyunlarının başında gelen PUBG Mobile bu geniş kitlesini canlı tutabilmek için yıl içerisinde çeşitli etknilikler düzenliyor. Burada dağıtılan hediyeler oyun içerisinde çok büyük öneme sahip. Tabiki oyundaki dengeyi bozmadan kostüm, skin gibi gösteriş eşyalarına sizleri ulaştıracak hediyelerden bahsediyoruz.

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Etkinliği

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları olarak sizlere her gün güncel kodları yayınlamaya devam edeceğiz. Bunu nasıl kullanabileceğinizi de aşağıda anlattık. Etkinliğe katılarak verdiğimiz kodları kullanın ve hediyelerin sahibi olun. Aynı zamanda iPhone 12 kazanma fırsatını da yakalamış olacaksınız. Şansınızı arttırmak için daha fazla PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodlarına ihtiyacınız olacak.

Öncelikle PUBG Mobile 3. Yıldönümü etkinliği için kuralları öğrenelim;

  1. Etkinlik Süresince Kodlar Geçerli Olacaktır.
  2. Kayıtları almak için günlük görevleri tamamla. Kayıt kodlarıyla daha fazla kayıt kazanmak için sosyal medya hesaplarını takip et.
  3. Kayıtları kullanarak iPhone 12 (256 GB), AirPods 2 ve bir çok oyun içi ödül dahil olmak üzere çeşitli ödüller alınabilir.
  4. Ödüller sadece AB, Türkiye ve Rusya için geçerlidir.
  5. Fiziksel ödül kazanan oyunculardan, onlarla iletişime geçilebilmesi ve ödülün onlara gönderilebilmesi için iletişim bilgilerini girmeleri istenir. Kişisel bilgiler sadece fiziksel ödül teslimatı için kullanılır ve saklanmaz.

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları olarak günlük görevleri yapmanız gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarından paylaşılan ekstra kodları da buradan sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki kodları kullanarak daha fazla ödül kazanabilir ve büyük ödülleri kazanma fırsatını arttırabilirsiniz.

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları
PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları
  • PUBGM 3rd Anniversary
  • PUBGM 3. Yıldönümü
  • PUBGM 3. Jahrestag

PUBG Mobile 3. Yıldönümü Kodları Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile oyununa giriş yapın, daha sonra “3. Yıldönümü Etkinliği” sayfasına geçin. Aşağıda “Kodu Gir” butonunun yanındaki alana yukarıda paylaştığımız ve sizin kazandığınız kayıt kodlarını girin. Ardından onaylayın ve CD kazanın. Kazandığınız bu siyah CD’ler sayesinde hediyeler kazanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın