e
sv

PUBG Mobile 6. Sezon Hakkında

2244 Okunma — 18 Mart 2019 20:01
PUBG Mobil 6. Sezon
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG 6 Sezon ne zaman başlıyor, 5 sezon ne zaman bitiyor gibi bir çok sorunun yanıtını burada bulacaksınız. PUBG Mobile 6. Sezon hakkında tüm bilgilerin yer aldığı bir makale.

PUBG Mobile 6 sezon ne zaman başlıyor gibi merak edilen soruların cevabını Tencent Games ve Bluehole verecek. Şuanda 200 milyon kullanıcıyı aşan bu oyun kategorisindeki benzer oyunlara öncülük yapacak derecede büyük etkinlikler, turnuvalar ve yenilikler getiriyor.

Bluehole tarafından oyunu geliştirmek için kurulan Corp ekibi PUBG Mobile yeni yaşını yakışır bir şekilde kutlamak için oldukça fazla çalışıyorlar.

İlk olarak oyuna yeni bir temanın yanında Cyberpunk adında yepyeni bir kozmetiğin ekleneceği haberini verdiler. Şuanda üzerinde durdukları ve çalıştıkları tüm güncellemeler PUBG Mobile 6. Sezon için olduğu biliniyor.

PUBG Mobile 6. Sezon ne zaman başlıyor?

PUBG Mobile 6. Sezon ne zaman başlayacak sorusu son bir kaç gündür okurlarımızın bize en çok sorduğu sorular arasında geliyor.

PUBG Mobile 6. Sezon ne zaman

PUBG Mobile 6. Sezon ne zaman başlıyor?

Eğer geçtiğimiz haftadan bu yana en az 1 kere PUBG Mobile oyununu oynamışsanız, bekle bölgesinde yapılan değişiklikleri fark etmişsinizdir. Hayatta kalma savaşına başlanmadan önce tüm oyuncuların uçaktan önceki bekleme adalarında yapılan değişiklikler ile tıpkı panayır ortamı sağlanmış.

1.yaşını ve 5. sezonu bitirmesine az kalan PUBG 2.yaşı ve 6. sezon için oyunun arayüzünü değiştirdiği gibi bekleme adasına koyduğu sahne ile sürekli müzik çalarak kutlama aşamasına hafiften başlamış görünüyor.

PUBG Mobile 6. Sezonu 19 Mart 2019 Tarihinde Başlıyor.

PUBG Mobil yeni yaşı için yaptığı büyük kutlama organizasyonu 19 Mart tarihinde başlayacak ayrıca bu tarihi önemli yapan diğer bir unsur ise 6. sezonun başlama tarihi olacak.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ozan
  5 sene önce

  Takip edilmeye değer bir websiteniz var

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 6. Sezon Hakkında