PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon (2022)

 PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon (2022)
Okunuyor PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon (2022)

PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefonlar için hazırlanan listede 2022 yılında ülkemizde satılan tüm cihazları içerecek liste hazırlanmıştır. Bu sayede ünlü hayatta kalma oyununda 60 FPS alabileceğiniz nadir cihazların hangileri olduğunu öğrenebileceksiniz.

PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon arayanlar için 2021 yılında kullanabileceğiniz bir cihaz önereceğiz. Hem uygun hem de kullanışlı ürünü seveceksiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG Mobile oyununda daha iyi olabilmemiz için yeteneklerimizi geliştirmemiz kadar oyunu oynadığımız telefonun performansının da önemi çok yüksek. Eğer oynadığınız telefonunuz 60 FPS Destekleyen Telefonlar arasına giremiyorsa düşük bir performans yüzünden rakiplerin gerisinde kalabilirsiniz. Çok pahalı olmadan piyasa telefonu olarak adlandırılabilecek cihazların fiyatlarına PUBG Mobile 60 FPS alabileceğiniz bir telefon önereceğiz.

PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon

PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon için çok uçuk rakamlara bir çok cihaz var. Fakat sizler için hem uygun hem de oyun haricinde günlük yaşantınız da işinize yarayabilecek bir cihaz önereceğiz. Kamerası, şarj kapasitesi gibi her özelliği ile tam bir fiyat performans telefonu. Aynı zamanda PUBG Mobile gibi oyunlarda 60 FPS Desteği sayesinde eşsiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon
PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon

Yeni cihazları aşağıya eklemeye devam ederek bir liste haline getireceğiz. Fakat deneyip emin olmadığımız cihazları eklemek istemiyoruz. Sizleri yanıltmamak adına emin olduğumuz telefonları sizlere sunacağız. Bu fiyatlara PUBG Mobile 60 FPS Destekleyen Telefon biliyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.

# Redmi Note 9 Pro Max

Redmi Note 9 Pro Max henüz Türkiye’de satışa başlamadı. Yakın bir zamanda satışının başlayacağı söyleniyor. Fiyatı ortalama 2,500 – 3,000 arasında olacaktır. Cihazın özelliklerinden yola çıkarak farklı cihazları karşılaştırabilir ve o yönde seçim yapabilirsinizi.

Redmi Note 9 Pro Max


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın