PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar Listesi (2021)

 PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar Listesi (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar Listesi (2021)

PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar araştırması yapanlar için 2021 yılında Türkiye’de satılan ve alınabilen tüm akıllı telefon marka ve modelleri arasındakilerden bir liste oluşturduk. Telefon almayı düşünenleri de ilgilendirmektedir. Artık günümüzde telefonlar basit iletişim aygıtları olmaktan çıktılar. Vakit geçirmek ve haberleşmenin her türünü sağlamak için bu akıllı cihazlara ihtiyaç duyuyoruz. Kullanım konusunda rahat olması ve her an yanımızda taşıyabilmemiz de bunda çok büyük bir etken. Mobil oyun piyasasının bu kadar büyümesini sağlayan gelişen telefonlara ayak uydurabilen yeni nesil mobil oyunların geliştirilmeye başlanması. PUBG Mobile milyonlarca oyuncusu bulunan bir hayatta kalma oyunudur. Ülkemizde de milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu hayatta kalma oyununun bağımlı edici bir etkisi de var. Oyuncularda oluşturduğu hırs sistemi sadece bu oyun için dahi ayrı telefonlar alınmasına sebep olabilecek türden. Çoğu oyuncu kullandığı telefonun oyun içerisinde 60 FPS verip vermediğini merak ediyor, veya telefon alacakların bir çoğu da almayı düşündüğü telefonların 60 FPS verip vermediklerini soruyorlar. Aklınızdaki bu soruları tamamen ortadan kaldıracak olan cevapları burada bulacaksınız.

PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar Nelerdir?

PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlara ait tüm marka ve model bilgilerini güncel şekilde aşağıda göreceksiniz. Eğer aşağıda göremediğiniz farklı bir marka ve model telefon biliyorsanız onu da yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında belirttiğiniz telefonun PUBG Mobile oyununda 60 FPS verip vermediğini sizlere söyleyebiliriz.

PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar
PUBG Mobile 60 FPS Veren Telefonlar

1- Apple

PUBG Mobile 60 FPS Veren Apple Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Apple markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Apple iPhone 6

Apple iPhone 6 Plus

Apple iPhone 8

Apple iPhone SE 2

Apple iPhone X 

Apple iPhone XR

Apple iPhone XS 

Apple iPhone XS Max 

Apple iPhone 11

Apple iPhone 11 Pro

Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 Pro

Apple iPhone 12 mini

2- Asus

PUBG Mobile 60 FPS Veren Asus Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Asus markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Asus ZenFone 5Z

3- General Mobile

PUBG Mobile 60 FPS Veren General Mobile Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında General Mobile markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

General Mobile Discovery Elite

General Mobile Discovery Elite Lite

4- Honor

PUBG Mobile 60 FPS Veren Honor Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Honor markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Honor 10 Lite 

Honor 20 Lite

Honor 8X 

Honor 9X

5- Huawei

PUBG Mobile 60 FPS Veren Huawei Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Huawei markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Huawei Mate 20 Lite 

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 40 Pro 

Huawei Mate 8

Huawei P Smart 

Huawei P Smart Pro

Huawei P30 Lite

Huawei P40 

Huawei P40 Lite E 

Huawei P40 Pro

6- LG

PUBG Mobile 60 FPS Veren LG Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında LG markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

LG G Flex 

LG G8S ThinQ 

7- OnePlus

PUBG Mobile 60 FPS Veren OnePlus Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında OnePlus markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

OnePlus 6

OnePlus 6T 

OnePlus 7T 

OnePlus 7t Pro

OnePlus 8 

OnePlus 8 Pro

8- Oppo

PUBG Mobile 60 FPS Veren Oppo Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Oppo markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Oppo Find X2

Oppo Reno 10x Zoom

9- Realme

PUBG Mobile 60 FPS Veren Realme Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Realme markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Realme X2 Pro 

10- Samsung

PUBG Mobile 60 FPS Veren Samsung Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Samsung markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Samsung Gaalxy Note 10 

Samsung Galaxy Note 10 Dual 

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition

Samsung Galaxy Note 9 

Samsung Galaxy S10 

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10e 

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9+ 

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Fold 2 

11- Xiaomi

PUBG Mobile 60 FPS Veren Xiaomi Telefonlar arasındaki hangi modellerin yer aldığını aşağıdan görebilirsiniz. 2021 yılında Xiaomi markalı telefonlar PUBG Mobile oyununda 60 FPS veren yeni ürün çıkardığı zaman aşağıdan sizlerle paylaşacağız.

Xiaomi Mi 9 

Xiaomi Mi 9T Pro

Xiaomi Mi Mix 3 

Xiaomi Redmi 7 

Xiaomi Redmi Note 7


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın