PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar? (2021)

 PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar? (2021)

PUBG Mobile 960 UC ne kadar? olduğunu 2021 yılında satış yapan tüm platformları inceleyerek güncel tutarını açıklıyoruz. Hem en uygun hem de en fazla hediyeyi sizlere verecek adresi, hem de kaç TL olduğunu öğreneceksiniz. Ülkemizde pek çok İnternet sitesi PUBG Mobile gibi popüler oyunlarda oyun içerisinde kullanılabilecek olan UC gibi para birimlerini gerçek parayla satmaktadır. Oyun içerisinden UC almaya çalıştığınızda daha pahalı ve hediyesiz olması bu tür çeşitli sitelerin 960 UC gibi farklı tutarları normalinden daha ucuz fiyatlara satması oldukça avantajlıdır. Son günlerde PUBG Mobile oyuncularının en merak ettikleri 960 uc ne kadar? sorusunu cevaplamaya çalıştık.

PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar?

PUBG Mobile 960 UC ile oyunda alabileceğiniz özel paketler ve kutuların olması oyuncuların ilgisini oldukça çekti. Normalde 660 UC olarak piyasada çok yaygın bulunan satışların aksine 960 UC satışının da olması oyuncuların dikkatini çekmeyi sağladı. Küçük farklarla daha fazla UC sahibi olmak isteyenler bu yeni ürünün nerede satıldığını ve nasıl alabileceklerini araştırıyorlar. Ülkemizde ki popüler olan bir çok e pin satış sitesinde 960 UC artık satılmaya başladı fakat popüler siteler hala bunları eklememiş durumda. Oyun içerisinde veya sosyal medya sitelerinde bunun satışının başladığını duyanlar ne kadar? sorusunu soruyorlar.

PUBG Mobile 960 UC İndirimli olarak 70 – 80 TL arasına ve indirimsiz haliyle 115 TL fiyatlarına satılmaktadır. Hem indirimli hem de en ucuz alabileceğiniz sitelerin listesini aşağıda oluşturduk. E Pin satış siteleri olarak tanımlanan bu İnternet siteleri üzerinden alışveriş yapmadan önce sitenin güvenli olup olmadığını kontrol edin.

PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar?
PUBG Mobile 960 UC Ne Kadar?

PUBG Mobile 960 UC Satın Al – İndirimli ve En Ucuz Satan Siteler

PUBG Mobile 960 UC Satın Al aramaları yaparken bulduğunuz sitelerin güvenli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. İndirimli ve en ucuz satışı yapanların hepsi güvenli olacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Yabancı kaynaklarda ülkemizdeki oyuncuları dolandırmak maksadıyla illegal sahte siteler kurabiliyorlar. Bunun için bir siteden alışveriş yaparken Şikayet var gibi platformlar üzerinden o siteyle ilgili herhangi bir şikayet olup olmadığını kontrol edin. Her sitenin şikayeti olacaktır elbet fakat bu şikayetlerin boyutları ve çözümleri önemlidir. Daha sonrasında PUBG Mobile 960 uc fiyatları karşılaştırması yaparak size en uygun bulduğunuz yerden satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EPİNDOX: PUBG Mobile 960 UC

  • ESKİ FİYAT : 120₺
  • İndirimli Fiyat : 70₺

Arespin: 960 UC Al

  • Fiyat: 80 TL


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın