PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? | Saat Kaçta?

 PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? | Saat Kaçta?
Okunuyor PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? | Saat Kaçta?

PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? ve Saat Kaçta Gelecek? sorularını merak eden oyuncular için gerçek doğru cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazların yanı sıra Bilgisayar üzerinden çeşitli emülatör programları ile de totalde milyonlarca oyuncu kitlesine hitap eden hayatta kalma oyunu yeni sezona geçiyor. A1 isimli Royale Pass ile ilgili yeni sezon hakkındaki merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sezon değişikliği olduğu zaman yeni ödüller kazanmak ve aksiyonun tekrar hiç yaşanmamış gibi yenileneceğini tüm oyuncular bilmektedir. Bu nedenle herkesin merak ettiği A1 sezonuyla ilgili soruları yanıtlamak adına bu güncel içeriği hazırladık.

PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek?

100 Kişinin bir uçaktan boş adaya atlayarak son hayatta kalan olmak için verdiği savaş mücadelesi her geçen sezon daha da büyümeye devam ediyor. A1 isimli yeni sezonla birlikte artık aksiyon daha önce olduğundan daha da farklı ve stratejik olacak gibi gözüküyor. Ayrıca PUBG Mobile oyuncuları için bu sezon bir birinden farklı eğlenceli oyun modları sayesinde de eğlenmek mümkün olacak. Her yeni sezon gelirken oyuncuları heyecanlandıracak gelişmelerin de geldiği bilinmektedir. İşte bu değişikleri sabırsızlıkla bekleyenlerin PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? sorusunu cevapladık;

21, 22 Mayıs 2023 Tarihlerinde saat 07.30 gibi ortalama olarak A1 isimli yeni sezonun başlaması beklenmektedir.

PUBG Mobile A1 "RP" Ne Zaman Gelecek? | Saat Kaçta?
PUBG Mobile A1 “RP” Ne Zaman Gelecek? | Saat Kaçta?

21 ve 22 Mayıs tarihleri arasında olmasının sebebi geçen sezonda da bazen aksilikler yaşandığı için gecikmeler olabileceğini de düşünülerek açıklanmıştır. Güncelleme esnasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığı zaman küçük ertelemeler olabileceği için sizlere tam tarih vermek adına içerik düzenlenmiştir.

Saat Kaçta “A1” Sezonu Başlayacak?

21 veya 22 Mayıs da herhangi bir aksilik çıkmadığı taktirde yeni Royal Pass için sezon Türkiye saatleri ile 07.30 gibi başlayacaktır. Lakin içeriğimizde de belirttiğimiz gibi herhangi bir aksilik çıktığı taktirde bu saatlerde değişikler gözükebilir. Bu nedenle içeriği güncel olarak kontrol etmeye devam ederseniz herhangi bir erteleme veya gecikme durumlarında yeni saat ve tarih bilgilerini sizlerle buradan paylaşabiliriz.

“A1” Yeni Sezonda Royal Pass Ödülleri Olarak (1-100) Sizleri Neler Bekliyor

https://www.siberstar.com/pubg-mobile-a1-rp-ne-zaman-gelecek-saat-kacta#:~:text=21,%2022%20Mayıs%202023%20Tarihlerinde%20Saat%2007.30%20gibi%20ortalama%20olarak%20A1%20isimli%20yeni%20sezonun%20başlaması%20beklenmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın