PUBG Mobile Adam Görme Hilesi 2022

 PUBG Mobile Adam Görme Hilesi 2022
Okunuyor PUBG Mobile Adam Görme Hilesi 2022

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi arayanlar için 2022 yılı içerisinde oyunda kullanılan bu hile türünün tüm detayları ve oyunculara yaptığımız uyarıları içeriyor. PUBG Adam Görme Hilesi olarak adlandırılan hile türündeki esas özellik WallHack dediğimiz sistemin aynısıdır. Yani hileyi kullanan oyuncu duvar arkasından düşman oyuncuları görmesini sağlar. Fakat hiç bir hileyi ve illegal şeyleri kullanmanızı önermiyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Yazımızda bu tür hileler kullanmak isteyen oyunculara iyilikleri için uyarılarda bulunacağız.

Daha önce bu tarz onlarca farklı içerik oluşturduk. Binlerce kişi tarafından okunan ve paylaşılan yazılarımızda’ki tek amacımız oyundaki hile kullanımı azalatmak ve oyuncuları bu konuda uyarmaktı. Aldığımı geri dönüşler ve yaptığınız yorumlar ile giriştiğimiz bu işte ne kadar başarılı olduğumuzu gördük. Bu yazımızda daha önce değinmediğimiz konulara değineceğiz. Aynı zamanda bilmeyen oyuncuları konu hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

PUBG Mobile, milyonlarca oyuncusu bulunan en kaliteli hayatta kalma oyunlarının başında geliyor. Oyundaki rekabet ortamının çok kızgın olmasından kaynaklı her oyuncu kazanmak için elinden geleni yapıyor. Adam Görme Hilesi kullanarak 2022 yılında derece sisteminde yükselmek ve daha iyi bir hesaba sahip olmak isteyenler fazla. Fakat bu hile kullanımı için sunulan dosyalar sahte.

100 milyondan fazla indirmesi olan oyunun devasa büyüklüğünden faydalanmak isteyenler var. Oyuncular daha iyi hesaplara sahip olabilmek için hile kullanmak istiyorlar. Bunu bilen dolandırıcılarda çeşitli hile adını verdikleri APK dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyor. PUBG Mobile Adam Görme Hilesi hakkında detayları aşağıda bulacaksınız.

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi, aslında her FPS oyunda duyduğumuz WallHack hilesinin aynısıdır. Hilenin amacı kullanan oyuncuya duvarların arkasından rakip oyuncuları görebilmesini sağlar. Fakat 2022 yılında çalışan böyle bir hile yok. Çalıştığını iddia edenler’de oyuncuları dolandırmaya çalışan kötü niyetli insanlar.

İNDİR

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi
PUBG Mobile Adam Görme Hilesi

İnternet’te hile olarak düşündüğünüz APK dosyalarını cihazlarınıza indirmeyin. İçerisine gizlenen zararlı yazılımlar sayesinde banka hesap bilgileriniz çalınabilir. Ayrıca oyun hesaplarınız, cihazınızda bulunan kişisel bilgileriniz’de risk altına girecektir. Hiç bir hile dosyasını indirmeyin ve kullanmayın.

PUBG Mobile, son açıklamalarında hile kullanan oyunculara çok daha ciddi cezalar vereceğini’de açıkladı. Yani kullanacağınız hileler oyun hesaplarınızın süresiz olarak ban yemesine sebep olacaktır. Aynı zamanda alacağınız risk ile bilgilerinizin çalınacağını’da unutmayın. Bundan dolayı hiç bir hile ve türevi illegal programları desteklemiyoruz.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır.

PUBG Mobile Adam Görme Hilesi konumuz 2022 yılı içerisinde güncellenmeye devam edecek. Sormak istediğiniz her türlü soruyu ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL