PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır? (2021)

 PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır? (2021)

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır? soruları son güncellemenin ardından kapanmasıyla oyuncuların en fazla sordukları sorular arasındaki yerini aldı. Eskisi gibi tekrar nasıl açıp oynayabileceğinizi bilmiyorsanız öğreneceksiniz. PUBG Mobile oyununa gelen etkinliklerle oyuncuları daha keyifli ve farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Ağır Silah Modu olarak oyuna gelen bu modda PUBG Mobile oyuncuları daha büyük savaşlara girerek hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Büyük patlayıcı silahların ve zırhların yer aldığı Ağır Silah Modu oyuncuların da en çok sevdikleri modlar arasındadır. PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır? sorusunu cevapladık ve bilmeniz gereken konularda bilgileri sunduk.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır?

PUBG Mobile Ağır Silah Modu yeni gelen güncellemeyle birlikte kapatıldı. Bu modun geliştirilmesi ve yenilenmesi için bir süre daha kapalı kalacaktır. Sizin ayarlarınızdan veya herhangi yaşadığınız bir sorundan dolayı girememe durumu söz konusu değildir. Bir sonraki gelecek güncellemeler de PUBG Mobile Ağır Silah Modunun tekrar oyunculara açılması halinde sizde bu durumdan yararlanarak giriş sağlayabilirsiniz. Fakat şuanda kapalı olduğundan dolayı tekrar buna girebilmek için yapabileceğiniz bir şey yok.

Oyuncular bu konuyu çok fazla sordukları için ve tek tek cevaplamamıza rağmen ardı arkasının kesilmemesi sorunuzu cevaplandırdığımız bir içerik açmamıza vesile oldu. PUBG Mobile Ağır Silah Modu ile ilgili gelecek güncellemeler ve son durumu da buradan takip edebileceksiniz. Şuanda kapalı olması tamamen kaldırıldığı anlamına gelmiyor. Gelişen oyun düzenini yakalaması ve şuandaki mevcut etkinliklere oyuncuları yöneltmek maksadıyla kısa süreliğine kapatılmıştır. Mevcut etkinliklerin sona ermesi ve gelecek güncellemelerle birlikte PUBG Mobile Ağır Silah Modunun açılması planlanıyor.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır?
PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nasıl Açılır?

PUBG Mobile Nedir?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, klasik PUBG deneyimini resmi ve onaylı bir şekilde eksiksiz olarak mobil platforma taşıyan savaş ve hayatta kalma oyunudur. Tencent gaming buddy emulator indirerek pubg mobile oynayabilirsiniz.

Yüzlerce oyuncunun hayatta kalma mücadelesi verdiği bu zorlu savaş alanına paraşütle inin, aşırı gerçekçi savaş mekaniklerini ve kontrolleri deneyimlerken orijinal oyundan aşina olduğunuz heyecan verici savaş özelliklerini keşfedin. Araçların girdiği tümseğe, binaya ve haritaya kadar gerçekçi fizik kurallarının ve 3 boyutlu ses efektlerinin tadını çıkarın.

Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sohbet edin. Ölümüne sıcak çatışmaya girerek ya da son ana kadar saklanarak oyunun kurallarını kendiniz belirleyin! Gerçekçi oyun deneyimi, farklı oyun tarzları geliştirebilmenize olanak sağlayacak ve orijinal PUBG deneyimini yaşamış oyuncular buna bayılacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın