PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı? (2021)

 PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı? (2021)

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı? ile ilgili 2021 yılında merak edilen tüm soruları buradan cevaplıyoruz. Haritada helikopter nerede? ve hangi silahları kullanabildiğinizden şuanda neden kapalı olduğuna kadar tüm detayları içermektedir. Ağır Silah Modu oyuncuların en çok sevdiği modların başında gelmektedir, PUBG Mobile klasik hayatta kalma yapısını daha aksiyonlu ve keyifli hale getirmeyi başarıyor.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Nedir?

PUBG Mobile oyununa gelen etkinliklerle oyuncuları daha keyifli ve farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Ağır Silah Modu olarak oyuna gelen bu modda PUBG Mobile oyuncuları daha büyük savaşlara girerek hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Büyük patlayıcı silahların ve zırhların yer aldığı Ağır Silah Modu oyuncuların da en çok sevdikleri modlar arasındadır.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapandı?

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı?
PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı?

PUBG Mobile Ağır Silah Modu Neden Kapalı? sorusu çok fazla sorulmaya başlandı. Yeni güncellemenin ardından oyuncuların severek oynadıkları ağır silah moduna erişim gerçekleşemiyor. Oyun içerisinde oynayacağınız oyun modunu seçerken Ağır Silahın olmadığını görenler neden kapandı? sorularını soruyorlar. Bunun sebebi; yeni güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek yeni bir mod bulunmaktadır. Bu yeni modun da tüm oyuncuların oynaması için diğer modlar bir süreliğine kapalı kalırlar. Tabi ki bunu bu yüzden kapadıklarını da söylemezler. Klasik olarak bakıma alıyoruz açıklamaları yapmaktadırlar. Her ne kadar bakım için kapandığı söylense de eklenecek yeni mod veya etkinlik dolayısıyla kapandığını bilmekteyiz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for ahmet ahmet dedi ki:

    yani pung oynama diyorlar hileyle ancak bu modda azda olsa şansımız vardı onuda elimizden alıyorlar sanki başka oyun yok bizde başka oyun oynarız beni kaideye almazlar ama ağır silah oynayanlar oyunu bırakırsa hiç şaşmayın benim gibi

Bir Yorum Yapın