PUBG Mobile Alev Kasası (Bedava Aç) 2023

 PUBG Mobile Alev Kasası (Bedava Aç) 2023
Okunuyor PUBG Mobile Alev Kasası (Bedava Aç) 2023

PUBG Mobile Alev Kasası açmak isteyenler için 2023 yılında nasıl bedava sahip olup açabileceğinizi anlatıyoruz. Dünyadanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyununda Alev Kasası gibi çeşitli güzel kutular açarak oyun içerisinde önemli silah ve ekipman görüntüleri kazanabiliyoruz. Belirli UC ile satın alınabilen bu tür eşyaları aynı zamanda bazı etkinlik ve kodlarla tamamen ücretsiz olarak da alabilmektesiniz. Bu yazımızda da bedava olarak almanızı sağlayacağımız yöntemlerimizden bahsedeceğiz. Aynı zamanda verdiğimiz çeşitli kodlar sayesinde yine oyun içerisinde almadığınız farklı hediyelere de sahip olabileceksiniz.

PUBG Mobile Alev Kasası Nasıl Bedava Alınır?

Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak PUBG Mobile oyununda Alev kasasını ücretsiz olarak alabileceksiniz. Son güncellemelerin ardından Alev Kasasında yapılan şans değişikliği deneniyle artık daha çok kostüm verme şansına sahip. Geçtiğimiz yıllarda kasanın içerisi bazı oyunculara düşük ihtimal olsa da boş çıkabiliyor ve oldukça önemsiz eşyalar da atabiliyordu. Lakin artık PUBG Mobile oyuncularına hem güzel hediyeler vermek hem de şansını arttırmak adına Alev Kasası üzerinde bazı değişikliklere gidildi.

PUBG Mobile Alev Kasası Nedir? (Aç) Bedava Kodu - 2023
PUBG Mobile Alev Kasası Nedir? (Aç) Bedava Kodu – 2023

Gelecek güncellemelerle birlikte oyuna eklenecek olan yeni görevlerde siz oyunculara ödül olarak Alev Kasası verebilecek. Lakin şuanda bu yazımızda bedava olarak almanızı sağlayacak kodlardan bahsedeceğiz. Ayrıca PUBG Mobile Alev Kasası isteyenler için UC çekilişi de yapacağız. Aşağıya yorum olarak çekilişe katılmak istediğinizi belirtirseniz sizin adınızın olduğu bir listeye ekleneceksiniz.

Liste de her hafta onlarca farklı oyuncuya binlerce UC hediye gönderilmektedir. Hediye gönderilen oyuncular listeden çıkartılır ve her hafta sonraki katılım sağlayan oyuncular arasında çekiliş devam eder. Bu sayede hediye isteyen her oyuncu hem şansı hem de sırası geldiği zaman bu hediyelerden yararlanmış olur. Tek yapmanız gereken aşağıda yorum kısmına bende katılmak istiyorum demek ve oyundaki ID numaranızı yazmak. Eğer çekiliş hakkında bilgi almak istiyorsanız telefon numaranızı da ekleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın