PUBG Mobile Altın Mirado Nere Çıkıyor? Garaj

 PUBG Mobile Altın Mirado Nere Çıkıyor? Garaj
Okunuyor PUBG Mobile Altın Mirado Nere Çıkıyor? Garaj

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede Çıkar? sorunun cevabını arayanlar için çıkıştığı garaj hakkında güncel ve en doğru bilgilerin paylaşıldığı son dakika haberi. Bu güncellemenin gelmesini oyuncular çok beklediler ve sonunda geldi. Mirimar haritasında yapılan değişiklikler oyuncuları eğlendirmek ve rekabet ortamını arttırmak üzerine yapıldı.

Oyuna yeni eklenen Altın Mirado isimli araba haritanın yalnızca 1 yerinde 1 tane bulunuyor. Başka hiç bir yerde bu arabayı bulamazsınız. Arabayı kullanmak için o bölgeye gitmeli ve arabaya sahip olmanız gerekmekte.

PUBG Mobile oyunu içerisinde Mirimar haritasının Hacienda del Patron bölgesinde sıcak savaşlar çok fazla yaşanıyor. Oyun geliştiricileri’de bu bölgede oyunculara ödül niteliğinde bir araba yapmak istemişler.

Altın rengine sahip Mirado arabası Haci’nin Garajında sizleri bekliyor olacak. Bölgeye çok fazla oyuncu indiği için ölmeden arabayı almak zor olabilir. Zaten bu arabanın’da mantığı tam olarak bu. Bölgeden sağ kurtulan oyuncuya ödül niteliği taşıyor.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Altın Mirado Nerede?

PUBG Mobile Altın Mirado Nere?

PUBG Mobile, Altın Mirado arabası Mirimar haritasında Hacienda del Patron bölgesindeki garajda. Arabayı sahip olabilmek için iniş yapan düşmanların hepsini temizlemeniz gerekebilir.

PUBG Mobile Altın Mirado Nere?
PUBG Mobile Altın Mirado Nere?

Yukarıda işaretlediğimiz bölgeye iniş yaptıktan sonra hayatta kalmaya ve arabayı başka oyunculara kaptırmamaya çalışın. Aşağıdaki görselde Altın Mirado arabasının hangi garajda olduğunu göreceksiniz.

PUBG Mobile Altın Mirado Nere? Garaj Yeri
PUBG Mobile Altın Mirado Nere? Garaj Yeri

Haci’nin Grajına girdiğiniz zaman sizi aşağıdaki gibi altın renkli bir bebek karşılayacak. Arabanın oyundaki diğer arabalardan hiç bir farkı ve ekstra özelliği bulunmuyor. Oyunda tek bir tane olması ve yalnızca aynı bölgede durması dışında öyle farklı özellikleri bulunmamakta. Altın sarısı rengi ile çok dikkat çekiyor.

PUBG Mobile Altın Mirado
PUBG Mobile Altın Mirado

PUBG Mobile Altın Mirado hakkında sormak istediğiniz sorular, araba hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Gelecek güncellemeler ile ilgili son dakika haberlerini paylaşmaya devam ediyor olacağız.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Harabeler Nerede, Hangi Haritada?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,460 okunma
okunma1540
0 yorum