PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu Nedir?

 PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu Nedir?
Okunuyor PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu Nedir?

PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu ile ilgili güncel bilgileri aktarıyoruz. Oyuncular sürekli sorduğunu nerede ve nedir? gibi tüm soruların cevapladık. İlk olarak Twitter üzerinden duyurulan PUBG Antik Gizem Modu tüm oyuncuları ilgilendiren büyük bir güncelleme ile geldi. Bu yeni oyun moduyla ilgili görevler ve eğlenceli anlara hazır olun. Oyuna yeni eklenen antik gizemli orman modu hakkında daha detaylı bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Merak edilen soruları yanıtladık, sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu

PUBG Mobile Antik Gizem Orman Modu, daha yeşil temalara hakim olan haritalarla tam bir survivor havası yaratıyor. Oyuncular son hayatta kalan olabilmek için doğa ile bütünleşmesi gerekiyor. Yepyeni stratejiler ve aksiyonlar yaşayabileceğiniz Antik Gizem Modu aynı zamanda bir önceki güncelleme ile eklenen özellikleri’de içerisinde barındırıyor.

PUBG Mobile Antik Gizem Modu
PUBG Mobile Antik Gizem Modu

PUBG Mobile Antik Gizem Modu Puta Tapma

PUBG Mobile Antik Gizem Modu içerisinde bulunan Puta Tapma ile ilgili bir çok haber yapıldı. Peki oyunda böyle bir şeyi neden yapıyoruz? tüm detayları haberimizde araştırdık. Dünya üzerinde en popüler mobil oyunların başında gelen PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeyle oyuna eklenen Putlara Tapma görevi oldukça tepki topladı.

Oyun daha önce popülerliği sebebiyle haksız yere çoğu ülkede kısıtlamaya gidilmişti. Her ne kadar şiddet bağımlılığına sebep olduğu söylense’de dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan çok fazla savaş oyunu bulunuyor. Fakat çok oyuncuya hitap etmesi bu başarılı oyunun bazı cezalar çekmesine’de sebep oldu. Şimdi’de son gelen güncellemeyle oyuna eklenen özellik PUBG Mobile Putlara Tapma haberleri ile tepkiler çekişmeye başladı.

PUBG Mobile Putlara Tapma, haritanın belirli bölgelerinde şansa görülen tahtadan figürlerin yanına giderek onlara tapınarak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.

Bu özelliğin oyunda önemli bir yere sahip olması her oyuncuyu buna uygulamaya mecbur bırakıyor. Gerçek hayatta dahi kimsenin dini görüşüne karışamadığımız gerçeğini unutmadan oyunun oyuncularını zorla yönlendirdiği düşünceleri oldukça doğru. Oyun hakkında yapılan şiddete yönelim konusundaki haberlere her ne kadar katılmasam’da gelen güncellemeyle putlara tapma özelliği oldukça yanlış olduğunu düşünüyoruz.

PUBG Mobile rekabetin üst derecelerde olduğu bir hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynayan her oyuncu girdikleri maçı kazanmak ve diğer oyunculardan geri kalmamak için tüm ödüllere sahip olmak ister. Puta Tapma gibi insanların dini ve ahlaki yönlerini kıracak veya rencide edecek bir güncelleme olduğuna inanıyoruz. Yalnızca Müslüman alemine değil tüm dini değerlere yapılan bir saygısızlık olarak görülmelidir. Oyuncuları zorlayacak bu tarz girişimlerin tepki çekmesi çok normal.

Oyunun Türkiye’de yasaklanmasını isteyen kesimler’de var fakat böyle bir şeyin pek mümkün olacağını sanmıyoruz. Aileler çocuklarını gözetim altında mobil oyunlar oynatmaları halinde bu tip sorunların önüne geçilecektir. Aksi taktir’de uygulama mağazalarındaki oyunların ve uygulamaların yarısından fazlası bu tip nedenlerle kaldırılması gerekir.

PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Modu ile ilgili detaylar aktarılmaya devam edilecek.

PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Moduna Nasıl Girilir?

PUBG Mobile Antik Gizemli Orman Moduna Nasıl Girilir? soruları hala sorulmaya devam ediliyor. Etkinliğin süresi geçmiştir ve bu yüzden haritaya erişim kesilmiştir. Fakat yine’de merak edenler için daha önce hazırladığımız konunun içerisinden önemli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Antik Gizem Modu: Puta Tapma Kaldırıldı mı?

PUBG Mobile Puta Tapma ile ilgili gelen tepkilerin karşısında sessiz kaldı. Oyuna eklenen bir etkinliğe ait puta tapma özelliği kaldırılmadı. Fakat etkinliğin bitmesiyle birlikte oyundan kaldırılacak. Kaldırılmasının sebebi tepkiler değil, etkinliğin sonra ermesi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın