PUBG Mobile APK 0.16.5 İndir

PUBG Mobile APK 0.16.5 İndir ile oyunun en güncel ve yeni versiyonunu cihazlarınıza yükleyin. Android telefonlarda’ki en güncel sürümünü sizlere sunuyoruz. Hayatta kalma oyununu uygulama mağazası üzerinden indirmekte sorun yaşayanlar oyunun APK versiyonunu indirmeye çalışıyorlar. Oyunun en güncel ve sorunsuz versiyonu olan 0.16.5 sürümünü indirmek için bağlantılar aranıyor. Sizlere bu yazımızda detayları paylaşacağız.

Oyuna gelen güncellemeler ile sürekli gelişmeye devam ediyor. Son yapılan haberlerde PUBG Mobile tüm hile türlerini oyundan kaldıracağını duyurmuştu. Gelecek güncellemeler ile hilecilere yalnızca ceza verilmeyecek. Artık hileler kullanılamayacak hale gelecek. Fakat bu adım için çok geç kalmış olsalar bile yinede milyonlarca oyuncusu bunu bekliyordu. Umarız tüm hileler kısa süre içerisinde oyundan kaldırılır.

PUBG Mobile APK 0.16.5 İndir ile oyunun hileli veya çeşitli düzenlenmiş sürümlerini yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Cihazlara yüklenen bu tarz dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabiliyor. Bu yazılımların amacıda çok korkutucu. Tüm uyarılar ve bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Reklam Alanı

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Ping 25 (Spinb)

PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir

PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir ile oyunun güncel versiyonunu cihazlarına yüklemek isteyenler fazla. Android işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları bu dosyaları arıyorlar. Ünlü hayatta kalma oyununu oynayabilmek için cihazının Android sürümü yetmeyenlerin sayısı fazla. Aynı zamanda uygula mağazalarında sorunlar olanlarda çok fazla. Bu büyük kitle oyunu oynayabilmek için PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir gibi sonuçlardan yararlanmaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir
PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir

Tabi’ki bu durumu illegal yöntemler için tercih edenlerde çok fazla. PUBG Mobile oyununda hile kullanan oyuncular görebilirsiniz. Gelen güncellemeler sonrasında 0.16.5 APK İndir gibi sonuçlarla hile arayanlar’da fazla yani. Bu durumun kısa sürede önüne geçileceğini tahmin ediyoruz. Yapılan açıklamalar ve haberler hilecilerin sonunun yaklaştığı yönünde. Fakat oyuna girince havada uçuşan Araplar hala görünüyor.

Reklam Alanı

Yazımızda ilginizi çeken ve hakkında konuşmak istediğiniz konuları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediğiniz her türlü soruyu’da aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz. PUBG Mobile APK 0.16.5 İndir konumuz güncellenmeye devam edecek.

PUBG Mobile 0.16.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.16.5 APK İndir konusunu aramadan önce güncelleme ile oyuna neler geldiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu versiyon hakkında sizlere gelen özelliklerden bahsedeceğiz. Oyunun en popüler ve ilgi gören güncellemesi bu güncelleme. Royale Pass 11. Sezonu: Yarın Operasyonu PUBG Mobile 0.16.5 ile oyuna gelmişti.

PUBG Mobile 0.16.5 Güncellemesi
PUBG Mobile 0.16.5 Güncellemesi

9 Ocakta aktif olarak kullanılmaya başlanan güncelleme tüm dünyada ses getirmeyi başarmıştı. Yeni haritalar, modlar, silahlar ve kostümler gibi bir çok şey bu güncelleme ile oyuna eklenmeye başlandı. Hayatta kalma oyunları dünyasında bu güncellemenin önemi’de çok büyük.

2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Osman dedi ki:

    Sağol indirdim

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Keyifli oyunlar