PUBG Mobile Arkadaş Silme (2021)

 PUBG Mobile Arkadaş Silme (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Arkadaş Silme (2021)

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemlerini 2021 yılında yeni haliyle anlatıyoruz. Oyun içerisindeki istemediklerinizi arkadaşlardan silebileceksiniz. Dünyanın en popüler çevrim içi oyuncuya sahip oyunlarından bir tanesini oynuyorsanız yüzlerce yeni arkadaşla tanışmanız da muhtemeldir.

PUBG Mobile oyunu oynayan çevrenizde insan bulamasanız bile oyun içerisinde yüz binlerce insan arasında size uyum sağlayacak birilerine denk gelme ihtimaliniz çok yüksek. Bazen de arkadaş olarak eklediğiniz oyuncularla uyuşmazlıklar yaşayabiliyor veya çeşitli nedenlerle onu arkadaşlıktan çıkartmak isteyebiliyoruz. İşte böyle bir durumda kaldığınız zaman nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu içerik işinize yarayacaktır.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Arkadaş Silme için yapmanız gerekenleri aşağıda sırasıyla listeledik. Maddeleri eksiksiz yaptığınız taktirde arkadaş listenizden istediğiniz oyuncuyu hemen silebileceksiniz. Aşağıda verdiğimiz bilgiler yalnızca 2021 yılına özel değildir. İlerleyen zamanlarda gelecek güncellemelerle değişebilecek işlemleri de buradan sizlere güncel bir şekilde aktaracağız.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Arkadaş Silme İçin Yapmanız Gerekenler;

  • PUBG Mobile oyununa giriş yapın,
  • Sol altta bulunan sohbet yerine tıklayın,
  • Alt tarafta ortada bulunan Arkadaşlarım simgesine tıklayın,
  • Silmek istediğiniz arkadaşınıza tıklayın ve çıkan üç çizgi işaretine basın,
  • Karşınıza çıkan yerde yazan Oyuncuyu Engelle butonuna basın

Yukarıdaki işlemi yaparak Arkadaş listenizde bulunan dilediğiniz oyuncuyu bu sayede çıkartabilirsiniz. PUBG Mobile Arkadaş Silme hakkında oyuncuların sık sordukları soruları cevaplayarak devam edeceğiz. 2021 yılı boyunca rehberimiz genişletilmeye de devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın