PUBG Mobile Arkadaş Silme 2022

 PUBG Mobile Arkadaş Silme 2022
Okunuyor PUBG Mobile Arkadaş Silme 2022

PUBG Mobile Arkadaş Silme özelliğini nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. 2022 yılına ait güncel yöntemlerle anlatılmıştır. Bu sayede arkadaş listenizi düzenleyebilirsiniz. Oyunlarda sevdiğiniz, iyi oynadığını gördüğünüz veya oynarken keyif aldığınız arkadaşlarınızı oyun içerisinden arkadaş olarak ekleyebiliyorsunuz. Bazen oyun içinde tanıştığınız oyuncular bir süre sonra performansı, muhabbeti veya çeşitli sebeplerden dolayı arkadaş listemizdeki oyuncuları silmemiz gerekebiliyor.

PUBG Mobile oyununun geniş bir içeriği olduğundan dolayı arkadaş silme gibi işlemlerde biraz karmaşık hale gelebiliyor. Bunun için sizlere daha önce PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi hazırlamıştık fakat içeriklerin eskimesinden dolayı 2022 yılına ait bir konu daha hazırlamak istedik. Bu içeriğimizde konuyla ilgili her sorunuza yanıt bulacaksınız. Aynı zamanda PUBG Arkadaş Silme hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Her sorunuz özenle cevaplanacaktır.

PUBG Mobile Arkadaş Silme 2022

PUBG Mobile Arkadaş Silme, 2022 yılında oyun içerisinde arkadaş listenizde bulunan oyuncuları arkadaşlıktan çıkartmak yani silme işlemine denmektedir. Arkadaş listenizde bulunan oyuncularla yazılı veya sesli iletişim kurabilir, profil bilgilerine daha kolay erişebilir ve onlarla birlikte daha kolay maça girebilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme
PUBG Mobile Arkadaş Silme 2022

Arkadaş listenizdeki diğer oyuncularında yukarıda saydığımız işlemlerin aynısını size yapabildiği için tanımadığınız, hoşlanmadığınız veya istemediğiniz oyuncuları arkadaş listenizden silmeniz gerekecektir. Bu konumuzda PUBG Mobile oyununda arkadaş nasıl silinir onu öğreneceksiniz.

Dünyada en çok oynan mobil hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyunu ülkemizde de çok popüler. Mobil oyun seven herkesin oynadığı bir oyun olduğundan dolayı arkadaş listemizde dolabiliyor. Yeni arkadaşlar eklemek için bazen listemizdeki gereksiz insanları silmemiz gerekiyor. Fakat geçen yıl arkadaşları silme işlemini bu yıl aynı şekilde tekrarlayamıyoruz. 2022 yılında gelen güncellemeler sonrasında PUBG Mobile Arkadaş Silme özelliğinde değişiklikler yapıldı. Bu işlemi nasıl yapacağınızı tüm detaylarıyla aşağıda öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Arkadaş Silme

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? başlığı altında oyun içerisindeki arkadaşlarınızı nasıl sileceğinizi anlatıyoruz. 2022 yılına ait yeni güncelleme de geçerli olan şekilde anlatılmaktadır. Eski sürüm teknikleri bu yeni sürüm de işinize yaramayacağı için güncel şekliyle anlatıyoruz.

1- Silmek İstediğiniz Oyuncunun İsmine Tıklayın

Arkadaş listenizden silmek istediğiniz oyuncuyu arkadaş listenizde bulun ve üzerine tıklayın.

2- İnsan ve Çarpı İkonu

Oyuncunun üzerine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan 3 dairenin en solda bulunan İnsan ve çarpı ikonuna tıklayın.

3- Çıkan Yazıyı Onaylayın

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemindeki son adıma geldik. Karşınıza çıkan yazıyı onaylayın ve arkadaş listenizde oyuncu silinecektir.

PUBG Mobile Facebook Arkadaş Silme

PUBG Mobile Facebook Arkadaş Silme işlemi içinde yapmanız gereken adımları aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz. Facebook hesabınızı PUBG Mobile ile bağladığınız zaman otomatik olarak diğer oyuncularda arkadaş listenizde görülmeye başlıyor. Facebook hesabınızda arkadaş olarak ekli fakat PUBG Mobile oyununu birlikte oynamak istemediğiniz insanları Arkadaş Silme ile listenizden çıkartabilirsiniz.

PUBG Mobile Facebook Arkadaş Silme
PUBG Mobile Facebook Arkadaş Silme 2022
  1. PUBG Mobile ve Facebook hesabınızın bağlı olduğu Facebook hesabında oturum açın,
  2. Oyunda silmek istediğiniz arkadaşınızı Facebook hesabınızdan arkadaşlardan çıkartın,
  3. PUBG Mobile arkadaş listenizi güncelleyin,

Yukarıdaki 3 adımı uygulayarak PUBG Mobile Facebook Arkadaş Silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat Facebook hesabınızdan çıkartmak istemiyorsanız PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? sorusuna cevap olarak verdiğimiz adımları uygulayarak da silebilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemi 2022 yılındaki yeni güncelleme ve yeni sürüme ait şekilde anlatılmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
21 okunma
okunma5696
0 yorum