e
sv

PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi

2301 Okunma — 02 Nisan 2020 10:11
PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi ile birlikte oyun içerisindeki arkadaş listenizde ekli olanları kaldırma, Facebook listesindeki arkadaşları silme gibi her türlü konuya değineceğiz. Sizlerin sürekli sorduğu fakat cevabını yerli kaynaklardan tam olarak bulamadığı konularla ilgili sürekli içerikler üretmeye çalışıyoruz. Bugün rehber niteliğinde hazırladığımız konu PUBG Mobile oyununda Arkadaş Silme işleminin nasıl gerçekleşeceği. Ve buna bağlı olarak oyuncuların sordukları diğer soruları’da cevapladık.

Mobil platformda en iyi ve en büyük hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyunundaki bu rekabet ortamında arkadaşlarımız ile eğlenebiliyoruz. Oyunun amacına uygun olarak hayatta kalma mücadelemizdeki hırs bizi oyuna bağlıyor ve saatlerce oynamamızı sağlıyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG Mobile oyunundaki hesabınızda istemeden, bilmeden veya sonradan pişman olduğunuz çok sayıda arkadaş eklemiş olabilirsiniz. Bunların arkadaş listenizden nasıl sileceğini bilmiyorsanız bu yazımızda öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme ile ilgili sormak istediğiniz başka bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca yazımız işinize yaradıysa beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

PUBG Mobile Arkadaş Silme

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemi aslında çok karışık veya anlatması çok zor bir işlem değildir. Fakat yerli kaynaklar bu tür konuları atlıyorlar. Oyuncuların çoğu bu tarz şeyleri ararken zorlandıkları için onlara rehber niteliği taşıyacak içerikler üretenler ne yazık’ki çok sınırlı.

 1. Arkadaş listenizde silmek istediğiniz oyuncuya tıklayın
 2. Sağ tarafta bulunan İnsan ve X ikonuna tıklayın
 3. Çıkan yazıyı onaylayın
PUBG Mobile Arkadaş Silme Adım 2
PUBG Mobile Arkadaş Silme (ADIM 2)

Yukarıdaki 3 madde PUBG Mobile oyununda arkadaş silme işlemini gerçekleştirmenize yetecektir.

PUBG Facebook Arkadaşı Silme

PUBG Mobile Facebook Arkadaşı Silme işlemi için yapacağınız adımlar yine oldukça basit aslında. Fakat bu konu biraz daha sizi yorabileceği için en açık haliyle anlatmaya çalışacağız.

PUBG Mobile Facebook Arkadaşı Silme için oyun içerisinden gerçekleştirme imkanı bulunmadığı gibi yapabilmekte zor olan bir durumdur. Bunun için oyunun bağlı olduğu Facebook adresine giriş yapın ve oyunda istemediğiniz kullanıcıyı Facebook hesabınızda arkadaşlardan çıkartın. Arkadaşlardan çıkartınca oyun içerisinde’de arkadaş listenizde gözükmeyecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi