PUBG Mobile AS Rütbesi Olmak

 PUBG Mobile AS Rütbesi Olmak
Okunuyor PUBG Mobile AS Rütbesi Olmak

PUBG Mobile AS Rütbesi Olmak için yapmanız gerekenler ve nasıl olunur gibi bilgilerin haricinde çok sorulan kaç puan gerekir şeklindeki soruları’da cevapladık. Daha önce bu tarz yardımcı ve merak edilenler ile ilgili içerikler çok fazla oluşturmuştuk. Bu günlerde oyuncuların sıkça sormaya başladığı ve merak ettiği PUBG AS Olmak ile ilgili bir içerik oluşturmak istedik.

Korona virüsü yüzünden evlerden çıkmayan insanlar vakit geçirmek için mobil oyunlar oynamaya başladılar. Günümüzün en popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile bu tercihlerin arasında yer alıyor. Oyuna çok sayıda yeni oyuncu başladığı için oyun hakkında fazla bilgi sahibi olamıyorlar. Ülkemizde’de mobil oyunlarla ilgili rehber yazılarının yetersiz ve eski olmasından kaynaklı sorulan sorulara cevap bulmak zor oluyor.

Bizim oluşturduğumuz içeriklere yorum olarak merak ettikleri soruları soran oyuncuların soruları için özel yazılar hazırlıyoruz. PUBG Mobile AS Rütbesi Olmak ile ilgili sorulan soruları yanıtlamak için’de bu içeriği oluşturduk.

PUBG AS Olmak

PUBG AS Olmak ile ilgili bilgiler aslında çok açıklayıcı fakat yerli kaynaklarda bilgi olmaması mobil oyun sevenlerin bu tarz sorular sormasına sebep oluyor. Oyun içerisindeki dereceli sisteminde rütbe yükseldikçe rekabet daha’da çok artıyor. O yüzden AS Olmak için çok uğraşmanız gerekecek.

PUBG AS Olmak
PUBG AS Olmak

PUBG AS Olmak için kaç puan gerekiyor? tarzında sorular sorulmakta fakat bu rütbenin tam bir puanı bulunmuyor. Bu puanı oyundaki oyuncuların performansları belirlemektedir. PUBG Mobile Rütbeleri yazımızda’da bahsettiğimiz gibi 3700 – 4199 Puan arası Elmas oyuncular oluyor yani 4200 puanı geçtiğiniz zaman oyunda AS rütbesine ulaşmış olacaksınız.

PUBG Mobile AS Olmak puan ile alakalı, her gece 00:00’da güncellenen puan durumunu takip ederek rütbede kalmayı başara bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hile 2020


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın