PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Rehberi

 PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Rehberi
Okunuyor PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Rehberi

PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu hakkında bilmeniz gereken her güncel bilgiyi burada bulacaksınız. Bilmeyenler için Nedir? sorusunu cevapladıktan sonra nasıl yapılır ve girilir? gibi soruları da cevaplayarak genel bilgileri sunuyoruz. 1.5 güncellemesiyle birlikte yenilenen ateşleme görevi modu bomba gibi bir etki yaratmayı başardı. PUBG Mobile oyuncuları mod içerisindeki görevleri de yerine getirerek bir birinden güzel hediyelerin sahibi olacaklar. Aynı zamanda bol aksiyon ve hayatta kalma deneyiminin yükseldiği oyunda bir çok yeni eğlencede sizleri bekliyor. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu hakkında detayları güncel bir şekilde buradan aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Nedir?

PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu içerisindeki Erangel haritası yeni güncellemeyle oldukça teknolojik hale geldi ve bir çok yenilik eklendi. Artık eskisi gibi soğuk savaştan çıkmış bir ada hayatından uzak teknolojinin olduğu ve hayatta kalma deneyiminin bam başka bir boyutunu göreceksiniz. Bu güncellemede Eğer Erangel adasının altında devasa bir enerji potansiyeli olsa ne olurdu? sorusuyla başlandı ve bu harita güncellendi. Dayne Hex isimli bir şirket bu enerjiyi kullanmak ve neler yapılabileceğini görmek için Erangel haritasına yerleşti. 1.5 güncellemesi Daynehex isimli şirketin adayı geliştirmeye başlamasıyla başlıyor.

G Mobile Ateşleme Görevi Modu
G Mobile Ateşleme Görevi Modu

PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Ateşleme Görevi Modu Nasıl Girilir? sorusu oyuncuların en çok sordukları sorular arasında. Normal maça girermiş gibi ilerlediğinizde etkinlik kapsamında yayınlanan Erangel haritasındaki modu göreceksiniz. Oradan rahatlıkla yeni teknolojilerle dolu haritada maça girebilir ve yine son hayatta kalan oyuncu olmak için mücadele edebilirsiniz. Otomatik açılan kapıları kullanarak ilginç pusular kurabileceğiniz gibi metro tarzı taşıtları da kullanarak düşmanlarınıza sürpriz baskınlar yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda haritada yer alan etkileşimli bir çok teknolojik güncelleme de mevcut.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın