PUBG Mobile Attack UC Hilesi (2022)

 PUBG Mobile Attack UC Hilesi (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Attack UC Hilesi (2022)

PUBG Mobile Attack UC Hilesi ile oyun içerisinde para hilesi yapmaya çalışan oyunculara önemli uyarılarda bulunduk. 2022 yılına ait en geniş dolandırıcılık operasyonların hedef olmak istemiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Milyonlarca oyuncusu bulunan dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu dolandırıcıların hedefinde. PUBG Mobile oyuncularını kandırmak için Attack UC Hilesi adını verdikleri sahte sistemler üreterek oyuncuları dolandırmaya çalışan yabancı çeteler bulunuyor. Eğer sizde böyle bir hile duyduysanız ve yapmaya çalışıyorsanız denemeden önce bir kere daha düşünün.

PUBG Mobile Attack UC Hilesi

PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisinde kıyafet, silah skini ve daha fazla özel eşyayı alabilmeleri için oyun içi para birimi olan UC satın almaları gerekiyor. Buna para vermeden tüm yukarıda saydıklarımıza bedava sahip olabilmek için Attack UC Hilesi gibi çeşitli hileler kullanmaya çalışıyorlar. Yabancı kaynaklar oluşturdukları bu hileler için bir İnternet sitesi açıyor ve daha sonra popüler sosyal medya uygulamalarında bunlarla ilgili paylaşımlar yapıyorlar. İnsanlar uc hack panel gibi PUBG Mobile oyununda işlerine yarayacak bir hileyi görünce boşa para yatırmak yerine hileyle bedava UC sahibi olabileceklerini düşünüyorlar.

PUBG Mobile UC Hack Panel
PUBG Mobile Attack UC Hilesi

Aslında tüm bunlar bir dolandırıcılık yönteminin temelleridir. Önce sözde hile adı verilen bir site veya program hazırlanıyor ve daha sonrasında bu çalışıyormuş gibi sosyal medya uygulamalarında gönderiler paylaşarak PUBG oyuncularının akıllarını çeliyorlar. Bunları okuyan, izleyen oyuncular da hileyi kendileri yapabilmek için araştırmalar yapıyor ve bu dolandırıcıların oluşturdukları sitelere giriyorlar. Siteye giriş yapıldığı zaman hazır bir script karşınıza çıkıyor. Bu script bir kere hazırlandıktan sonra çeşitli alan adları ve çeşitli hileler adı altında çoğu siteye kuruluyor. Sitedeki amaç buraya giren oyunculara zararlı dosyaları indirtmek veya onların telefon numarası bilgileri üzerinden dolandırmaya çalışmak.

PUBG Mobile Attack UC Hilesi 2022

PUBG Mobile UC Hack adı altında hileyi panel mantığıyla oyuncuları kandırmak için kullanıyorlar. 2022 yılında bu tarz binlerce yabancı site açılmış durumda. Her ay neredeyse yüzlerce yeni site yine oyuncuları dolandırabilmek için oluşturuluyor. Burada paylaşılan sözde UC Hilesi adı altındaki APK dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle cihazlarınıza bu tür illegal dosyaları indirmeyin. Aksi halde kişisel bilgileriniz başkalarının eline geçebilir.

Aynı zamanda yine bu tarz dolandırıcı siteler insanlardan telefon numarası bilgisi alıyor. İlk olarak hesap isimlerini istiyor, daha sonra kaç uc istediklerini soruyor. En sonunda da bu Attack UC Hilesi nde istediğiniz miktarın hesabınıza yatabilmesi için sizden bir doğrulama talep ediyorlar. Şuana kadar yaptığınız tüm işlemler sahte, amaçları oyuncuları inandırmak ve en sondaki hazırladıkları tuzağın fark edilmemesi sağlamak. Buraya telefon numaranızı yazdığınız zaman sizden bir doğrulama kodu isteyecek onu da girerseniz eğer faturanızdan para kesilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın