PUBG Mobile Ban Kaldırma İşlemi 2021

 PUBG Mobile Ban Kaldırma İşlemi 2021
Okunuyor PUBG Mobile Ban Kaldırma İşlemi 2021

PUBG Mobile Ban Kaldırma İşlemini 2021 yılında sizlere en basit şekliyle anlatacağız. Artık PUBG Mobil oyununda herhangi bir sebepten Ban yiyen oyuncuların bu yasağı nasıl kaldıracaklarını öğrenmiş olacaklar.

Geçen sene rekorlar kıran mobil PUBG oyunu bu senede kaldığı yerden rekorlar ve oyun sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyor. Çoğu oyuncunun canını sıkan durum ise PUBG Mobil oyununda denetim ekibinin ve sistemlerinin sık sık ban atıyor.

Mobil PUBG Ban Kaldırma İşlemi
PUBG Ban Kaldırma ve Sebepleri

PUBG Mobile Ban Kaldırma için 2021 yılı boyunca yüzlerce farklı mesaj alıyoruz. Bu konuda yardım isteyenler için hazırladığımız yardımcı yazımızda her detaya yer ayırdık. Aşağıda anlattıklarımızı uygulayarak ban cezanızı kaldırabilirsiniz.

Mobil PUBG oyununda ban yemenize sebep olacak unsurları ve haksız yere ban yediyseniz nasıl kaldıracağınızı aşağıda listeledik.

  • Ghost yapmak (Yayıncıları izleyerek oynamak)
  • Takım arkadaşınızı öldürmek (Bombayla veya kaldırmayarak)
  • 3. Parti yazılımları kullanmak (Görüntü kalitesi için vs.)
  • Dosya değiştirmek (Silah desenleri için vs.)
  • Takım kurmak (Solo maçlarda ekip kurmak)
  • Bug’ları kullanmak (Bug’ları kendi lehinize kullanmak)
  • Aimbot (Sekmeme hilesi vs.)
  • Uygunsuz mesajlar (Chat’te küfür ve hakaret)
  • Hileli takımlarda oynamak (Aimbot kullanıcılarına katılmak)
  • Ödeme sahtekarlığı (Usulsüz satım alımlar yapmak)

Yukarıda listede yer alan sebeplerin en az 1 tanesini uyguladıysanız muhtemelen ban yemişsinizdir. PUBG Mobil oyununda bunlardan hiç birisini yapmamış ve suçsuz yere ban yediğinizi düşünüyorsanız aşağıda yazdıklarımızı dikkatlice okuyun.

Oyuna bir dilekçe yazmamız gerekecek bunların hepsi okunup inceleniyor ve haklı bulunursanız yediğiniz yasaklar kalkıyor üstüne küçük hediyeler bile verilebiliyor.

Gönderilecek Adres – İletişim Maili:
[email protected]


Konu Başlığı:
Neden PUBG hesabım yasaklandı?


Konu İçeriği:
Sayın PUBG geliştirici, kısa bir süre önce hesabım sizin tarafınızdan yasaklandı, bu yasağı kabul etmemekle beraber şiddetle itiraz ediyorum. Hesabım sebepsiz yere yasaklanıp oyundan uzaklaştırılmıştır, hiç bir kanıt ve delil olmadığı gibi yapılan uygunsuz bir davranış da yoktur. Eğer hesabımın kurallarınızı ihlal eden bir davranışı olduysa ihlal ettiğimi gösteren kanıt istiyorum. Hesabımın yeniden açılması konusunda iyi bir haber bekliyorum, iyi günler.


Hesap Bilgileri:
Hesap detayları:
Kullanıcı adı:
ID:
Seviye:

Yukarıda yazdığımız Mobil PUBG Ban sebepleri ve ban kaldırma ile ilgili dilekçe yazısını beğendiyseniz bizi değerlendirebilir ve paylaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Ban Kaldır – 2021

PUBG Mobile Ban Kaldır için yukarıda anlattığımız 2021 yılına ait güncel bilgilere uyarak cezalarınızın kalkmasını sağlayabilirsiniz. Eğer yukarıdaki adımları anlamadıysanız ve yapamıyorsanız sizler için bu işlemi biz yapabiliriz. 2021 yılı boyunca PUBG Mobile Ban Kaldırma adı altında oluşturduğumuz bu içeriğe yorum yaparak bizden yardım isteyin.

PUBG Mobile Ban Kaldır - 2021
PUBG Mobile Ban Kaldır – 2021

Eğer oyunda ceza yemenizin sebebi gerçekten hile veya illegal bir yazılım değilse banınızı kaldırabiliriz. Cezanızın kalkması için haklı olmanız gerekiyor. Eğer gerçekten haksızsanız ve suçlu olduğunuz için ceza yediyseniz bunun için bir şey yapamayız. PUBG Mobile Ban Kaldır yazımıza yorum olarak hesabınızın neden ceza yediğini yazın ve mail adresinizi bırakın. Bu sayede size geri dönüş sağlayabiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
172 okunma
okunma3201
0 yorum