PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar [2020] Eylül

PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar [2020] Eylül

PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar, 2020 Eylül ayı kapsamında dağıtılmaya devam ediliyor. Rütbeli, UC ve Kostümlü ücretsiz hesaplara sahip olun. Düzenlediğimiz çekilişe katılarak tamamen legal olarak tarafımızca açılan ve dizilen hesaplar dağıtılmaktadır. PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar ile 2020 Eylül ayında kullanacağınız bol UC olan ve kostümleri bulunan yüksek rütbeli bedava çarları veriyoruz. Herkese özel hesapların listesi. Bu yazımızda çalıntı veya herkesin bildiği hesaplara yer verilmemiştir. Tamamen kendi tarafımızdan oluşturulan ve para yatırılarak içerisine kostüm gibi önemli eşyaların alındığı hesaplar dağıtılıyor.

PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar [2020] Eylül Çekilişi

PUBG Mobile Bedava Çarlar ve Hesaplar [2020] Eylül Çekilişi kapsamında ücretsiz olarak sağlam bir hesap sahibi olmak istiyorsanız çekilişe katılın. Merak ettiğiniz soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

  1. Konuyla ilgili bir yorum yazın,
  2. Yorumda İsim ve E-Mail alanlarını doğru girin,
  3. İçeriği Sosyal medya hesaplarınızda paylaşın,
PUBG Mobile Bedava Hesap 2020 Ağustos
PUBG Mobile Bedava Hesap 2020 Eylül
  • Kullanıcı Adı: kun2dsı@gmail.com
  • Şifre: 2dukdu11

Daha önce düzenlediğimiz PUBG Mobile Bedava Hesaplar 2020 etkinliklerimize ait hediye hesaplar yukarıda verilmiştir. Muhtemelen hediye ettiğimiz oyuncular şifreleri değiştirmişlerdir.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. anil dedi ki:

    hesab vere bilir misiniz