PUBG Mobile Bedava Hesap (2022) Listesi

 PUBG Mobile Bedava Hesap (2022) Listesi
Okunuyor PUBG Mobile Bedava Hesap (2022) Listesi

PUBG Mobile Bedava Hesap ile hem Telegram hem de Twitter ile bağlanmış 2022 yılına ait tüm ücretsiz hesaplara erişebilirsiniz. Hazırlanan listede bir birinden farklı, işinize yarayacak tüm bedava hesaplar eklenmiş durumda. Bu sayede dilerseniz firavun setli dilerseniz yeni güncellemelerle oyuna eklenen setlere sahip bedava hesaplara giriş yaparak deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava Hesap arayan oyuncular için 2022 yılına özel listemizden yararlanabilirsiniz. Firavun setli hesapları, UC yüklü şekilde Telegram ve Twitter haricinde güncel olarak şifreleriyle birlikte burada bulup oynayabileceksiniz. Tencent Games tarafından geliştirilen günümüzün en çok oyuncuya sahip mobil hayatta kalma oyunu ülkemizde de milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. İnsanlar firavun setli veya 1.5 güncellemesinin sonlarına doğru oyuna eklenen poseidon zırh-x setli hesapları bedava olarak bulmaya çalışıyorlar. Telegram üzerinden paylaşılan Twitter hesabına bağlı ücretsiz hesaplar 2022 yılında en gözde aranan hesaplardır. Çünkü bu hesaplara bir oyuncu giriş yaptığı zaman bir başkası girmeye çalıştığında oyundaki oyuncu düşüş yaşamaz. Normalde PUBG Mobile bedava hesaplar arayanlar hesapların kimsenin bilmemesini istemesinin sebebi oyun oynarken bir başka oyuncunun hesaba giriş yapmasıyla kendisinin oyundan düşme korkusu. Fakat Telegram üzerinden dağıtılan bu hesaplar hiç bir şekilde siz oyundayken bir başkasının girmesiyle oyundan atmayacaktır.

PUBG Mobile Bedava Hesapları (2022)

PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz bedava hesapları derlediğimiz bu yazımızı 2022 yılı boyunca güncel tutarak sürekli bir şekilde yepyeni hesaplar bulmanızı sağlayacağız. Her türlü hesaplara yer verdiğimiz bu içeriğimizde firavun setli veya poseidon zırh-x setli gibi özel hesaplar bulunmaktadır. Günümüzde bedava hesap paylaşan platformları kontrol ettiğimizde sürekli yeni açılan ve boş hesapların paylaşıldığını görüyoruz. Fakat zaten PUBG Mobile bedava hesap arayan oyuncuların amacı kendi hesaplarında olmayan kostümleri ve özel öğeleri denemek. Aynı zamanda girdikleri bu bedava hesapların kendilerine ait olmadıklarını bildiklerinden dolayı girdikleri maçları Trolleye biliyor veya başka oyuncuları darlayabiliyorlar. Bunun sebebi de hesabın ban yemesini umursamadıklarından dolayı.

PUBG Mobile Bedava Hesapları (2021)
PUBG Mobile Bedava Hesapları (2022)

PUBG Mobile bedava hesap dağıtırken dağıtılan hesapların içerisinde poseidon zırh-x veya firevun setli olmasından dolayı bu hesapların ban yememesini gerektirecek bir düzenleme yapmak istedik. Siber star ekibi olarak bu sayfada şifreli yayınladığımız hesaplara giriş yapmak oldukça kolaydır. Aşağıdan bir hesabı gözünüze kestirin ve cihazınızdan o bilgileri kullanarak oyuna giriş yapın. Fakat genellikle burada paylaştığımız hesaplarda özel setler veya öğeleri görmek zor olacak. Bu yazıya yorum yapan ve paylaşan oyuncuların mail adreslerine özel öğeler bulunan bedava hesaplar mail yoluyla gönderilecektir. Tabi ki her oyuncuya bir hesap vermeyeceğiz, bedava hesap olduğundan dolayı 25 farklı oyuncuya 1 özle öğeli bedava hesap göndereceğiz. Hesabın 25 kişiden fazla kişiye eriştiğini görünce şifre değiştirilecek ve tekrar yeni listedeki diğer şanslı 25 oyuncuya bedava hesap iletilecektir. Firavun setli ve Poseidon setli 75’den fazla hesap elimizde bulunmaktadır. Bu hesaplar tamamen legaldir ve herhangi bir çalınma veya illegal yollardan alınmamıştır. Bir çoğu tarafımızca oluşturulan ve donatılan hesaplardır, kalan hesaplar da satın aldığımız hesaplardan oluşmaktadır.

PUBG Mobile Bedava Hesap 2022 Telegram

PUBG Mobile Bedava Hesap denildiği zaman 2022 yılında oluşturulan onlarca farklı Telegram kanalı oyuncuların aklına gelmektedir. Güncel olarak bu telegram kanallarında her gün ve her saat bir birinden değişik bedava hesaplara ait bilgiler gönderiliyor. Fakat on binlerce üyeye sahip bu telegram kanallarında paylaşılan bedava hesaplar anında tükeniyor ve bir kaç saat içerisinde ban yiyorlar. Bunun önüne geçmek adına bu yazımızda paylaştığımız hiç bir hesap Telegram kanalından alınan alıntı hesaplar değildir. PUBG Mobile bedava hesap dağıtımını 2 yıldır gerçekleştirdiğimiz için elimizde bolca firavun ve poseidon setli özel öğeler bulunan hesap vardır. Ve ayrıca edindiğimiz tecrübelerden dolayı hesaplar ban yemeden el değiştirtiyor ve tüm oyuncuların bu hesaplardan yararlanmalarını sağlıyoruz.

Eğer sizde burada paylaşılan bedava hesaplardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıdaki butona tıklayarak listemize adınızı yazdırmak. Yorum yapan ve yazımızı paylaşan kişilere gönderilecek özel mail yoluyla bedava hesaplar devamlılığı sağlanacaktır. Telegram guruplarında paylaşılan için boş ve yeni hesaplarla karıştırmayınız. Herhangi bir illegal yöntem olmadan tamamen 25 kişilik oyuncu kadrosuna bu bedava hesaplar iletilmektedir. Detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Bedava Hesap 2021 Telegram
PUBG Mobile Bedava Hesap 2022 Telegram

PUBG Mobile Bedava Hesaplar Twitter

Twitter ile bağlanmış bedava PUBG Mobile hesaplarına giriş yapmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken oyuna giriş yaparken Twitter ile girişi seçmek ve ardından verdiğimiz mail adresini girdikten sonra şifreyi girmek olacak. Daha sonrasında özel öğeler bulunan bu özel hesaplara giriş yapabileceksiniz. 2022 yılında PUBG Mobile bedava hesap istedikleri oldukça fazla artmaya başladı. Bu yüzden bizde tüm bu hesaplara olabildiğince fazla oyuncuyu sokmak ve herkesin eşit derecede yararlanmasını sağlamak adına elimizdeki hesap sayılarını yükselttik. Geçtiğimiz yıllarda paylaştığımzı hesapları alıntılayan yabancı sunucular görmüştük fakat anında tespit edilerek hesap bilgilerini değiştirdik ve yine yerli oyuncularımıza bu hesapları sunduk. Eğer dağıtılan bu hesaplardan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  • Yazımızı Paylaşın (Kontrol Edilecek)
  • Yorum Yapın (Mail Adresini Doğru Girin)

Yorum yaparken yazacağınzı mail adresini doğru girdiğinizden emin olun. Çünkü sizlere göndereceğimiz özel öğelere sahip bedava hesapları bu mail adreslerinize göndereceğiz. Poseidon zırh-x setli ve firavun setli hesaplara bu şekilde sahip olabileceksiniz. Ayrıca bu hesapları göndermeden önce yazımızı paylaşıp paylaşmadığınızı da kontrol edeceğiz. Eğer yazımızı paylaşmamışsanız hesaplar mail adresinize gönderilmeyecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
32 okunma
okunma5592
0 yorum