PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook (2021)

 PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook (2021)

PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook üzerinden kayıtlı olan hesapların 2021 yılına ait şifreleri açıklanmıştır. Ücretsiz olarak hesapları kullanabilirsiniz. PUBG Mobile sevenler için bedava olarak verdiğimiz Facebook onaylı ve bağlı hesaplar 2021 yılında güncel olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda verdiğimiz bu hesaplar kesinlikle çalıntı değildir.

Takipçilere özel olarak oluşturduğumuz ve UC çekerek hazırladığımız tam donanımlı hesaplardan oluşur. Çekiliş sistemini biraz kendimizce düzenleyerek listeye eklenen her oyuncuya sırasıyla hesaplar hazırlanır. Böylelikle herkes zamanı gelince büyük ödülünü kazanmış olur. Listeye eklenmek isteyen oyuncular aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook çekilişine katılabilirler.

PUBG Mobile Bedava Hesap (Facebook)

PUBG Mobile sevenler için daha önce dağıttığımız Facebook Hesap adresleri ve bilgilerinin listesini aşağıda görebilirler. Listede yer alan hesaplar çalıntı veya ele geçirilmiş hesaplar değildir. Çekilişe katılarak sizde zamanı geldiğinde ücretsiz olarak donanımlı hesaplara sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava Hesap (Facebook)
PUBG Mobile Bedava Hesap (Facebook)

PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook 2021 Çekişe Katılım Kuralları:

  1. Yorum Yapın
  2. Yorum Yaparken Mail Adresini ve İsmi Doğru Girin,
  3. Yazıyı Paylaşın

Yukarıdaki 3 şartı yerine getirmeyen veya eksik yapan oyuncular bedava hesaplardan yararlanamazlar. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Bedava UC Kodu Üretme Merkezi (2021)

PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook Şifreleri

PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook olarak dağıtılacak Şifreleri özel olarak mail adreslerine gönderilecektir.

PUBG Mobile Bedava Hesap Facebook 2021 çekilişimiz devam etmektedir. Sizde yararlanmak istiyorsanız hemen çekilişe katılın ve ödüllerden yararlanın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın