PUBG Mobile Bedava Karakter Kuponu 2020

 PUBG Mobile Bedava Karakter Kuponu 2020
Okunuyor PUBG Mobile Bedava Karakter Kuponu 2020

PUBG Mobile Karakter Kuponu almak isteyenler için bedava bir şekilde 2020 yılına özel bir hediye dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Tüm detaylara yazımızdan ulaşın. Bu haberimiz’de yalnızca karakter kuponu dağıtmıyoruz, aynı zamanda tüm merak edilen soruları’da yanıtlıyoruz. Oyunda sıradanlaşmış karakterlerden uzaklaşıp daha dikkat çekici bir karaktere sahip olmak istiyorsanız dikkatle okuyun.

Oyunda çeşitli görevler yaparak, seviyelere gelerek ve şansa çıkan bu karakter kuponlarını kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bunları ne şekilde yapa bileceğinizi PUBG Mobile Karakter Kuponu Nasıl Alınır? sorusunu cevaplayarak anlattık. Oyunda karakter kupon sistemiyle sara veya carlo isimli özel karakterler alınabiliyor. Fakat her güncelleme’de bu tarzda yeni karakterler’de eklenmeye devam ediyor.

PUBG Mobile Karakter Kuponu

PUBG Mobile Karakter Kuponu ile alabileceğiniz sara veya carlo isimli karakterlerle özel yetenekler kazanabilirsiniz. Normalde oyunda ekstra güç katan bir özelliğe sahip hiç bir şey bulunmuyordu. Fakat özel olarak alınabilen bu karakterler size bazı konularda avantajlar sağlayabilir.

Yorum olarak konuyla ilgili düşüncelerinizi yazın ve mail adresinizi doğru girin. Bu Sayede Bedava Karakter Kodu Alma Şansını Yakalayabilirsiniz.

PUBG Mobile Karakter Kuponu
PUBG Mobile Karakter Kuponu

Karakter Kuponu sayesinde satın almaya karar verdiğiniz karakter’de ciddi indirimler sağlayın. Örneğin 300 Karakter Kuponu var ve bir karakter almaya karar verdiniz. 975 UC değerindeki bir karakteri alacaksınız. Sizde 300 karakter kuponu olduğu için 975 UC almak istediğiniz karakter size 675 UC fiyatına gelecek. 300 UC indirimi 300 karakter kuponu sayesinde almış olacaksınız.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Karakter Kuponu, oyuncuların günlük görevleri yerine getirmesiyle kazanılır. Günlük, haftalık veya aylık karşınıza çıkan her görevi yapmanız gerekiyor. Bunu yalnızca karakter kuponu için değil bir birinden farklı hediyeler için yapın.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Nasıl Kazanılır?

PUBG Mobile Karakter Kuponu, yapacağınız günlük görevler sonrasında kazanabilirsiniz. Bu sayede oyunda özel yetenekleri olan karakterleri satın alabileceksiniz. Günlük görevler klasik olarak karşınıza çıkan görevlerdir, ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Karakter Kuponu, belirli sayıya ulaştıktan sonra alışveriş kısmında karakteri satın alırken işinize yarayacaktır. Envanter’de birleştirme veya açma gibi bir özelliği bulunmamaktadır.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Sara

PUBG Mobile Karakter Kuponu Sara ile oyundaki Sara isimli karakteri almanızı sağlar. Bu kuponları günlük görevlerle toplayarak biriktirebilirsiniz. Gereken sayıya ulaşınca karakteri satın alın fakat bunun içinde biraz UC ihtiyacınız olacaktır.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Sara

PUBG Mobile Karakter Kuponu Carlo

PUBG Mobile Karakter Kuponu Carlo sayesinde oyunda yer alan Carlo isimli karakteri satın alabilirsiniz. Bu karakter kuponlarını günlük görevler ile toplayıp biriktirin. Gereken karakter kuponu sayısını elde edince hedeflediğiniz karakteri alın. Bunu yaparken bir miktar UC ihtiyacınız olabilir.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Carlo

PUBG Karakter Kuponu Hediye Etme

PUBG Karakter Kuponu Hediye etme işlemi gibi bir şey oyunda bulunmamaktadır. Her oyuncu karakter kuponu için günlük görevleri yaparak biriktirmeli veya kendisine satıl almalıdır. Fakat gelecek güncellemeler ile bunların hediye edilebilir olmayacağını bilemiyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Hediye Gönderme Özelliği

PUBG Mobile Karakter Kuponu Bedava Alma 2020

PUBG Mobile Karakter Kuponu Alma için 2020 yılında oyunda yapmanız gerekenleri yukarıda anlatmaya çalıştık. Bizde oyunculara Bedava bir şekilde karakter kuponu nasıl alınır? onu anlatıyoruz. Bunu sizlere özel bir şekilde satın alıp göndereceğiz. Fakat bunun için aşağıdan yorum yazmanız gerekiyor. Yorum yazan oyuncuların mail adreslerine sırayla hediyeler hakkında kodlar gönderilecektir.

PUBG Mobile Karakter Kuponu Hilesi

PUBG Mobile Karakter Kuponu Hilesi oyuncuların aradığı bir hile türüdür. Fakat oyunda bu tarzda çalışan bir hile bulunmamaktadır. İnternet’te gördüğünüz bilgiler tamamen dolandırma amaçlı hazırlanmıştır. Her türlü hile ve türevlerinden uzak durun.

PUBG Mobile Hile 2020 yazımızda daha önce konuyla ilgili açıklamaları sizlere yapmıştık. Bilmeyenler haberimizi inceleyebilirler. İçerisinde çok önemli bilgilere yer vermiştik.

PUBG Mobile Karakter Kuponu hakkında sormak istediğiniz her soruyu yorum olarak yazabilirsiniz. Yazımız’da detaylar eklenmeye devam edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın