PUBG Mobile Bedava Sürümcü Dansı Alma Kodu

 PUBG Mobile Bedava Sürümcü Dansı Alma Kodu
Okunuyor PUBG Mobile Bedava Sürümcü Dansı Alma Kodu

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? soruları sonrasında bedava olarak almanızı sağlayacak kodu nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz. Elite Pass Plus gibi ayrıcalıklarla bedava sürümcü dansı kazanmak çok kolay. Bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi detaylarıyla anlatıyoruz. PUBG Mobile oyuncularının oyun içerisinde bedava bir şekilde sürümcü dansı nasıl alabileceklerini aşağıda anlattık. Günümüzün en gelişmiş ve en çok tercih edilen hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oyuncularına sürekli erkinlikler sırasında bu tür bedava hediyeler de sunması işi daha da eğlenceli hale getiriyor.

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Sürümcü Dansı almak için aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Öncelikle Royale Pass sahibi olmanız gerekmektedir. Fakat bildiğiniz gibi Royale Pass içinde farklı paketler bulunuyor. Bedava olarak sürümcü dansı sahibi olmak isteyenler İndirimli haliyle 960 UC olan Elite Pass Plus sahibi olmalıdır. Elite Pass Plus harici diğer paketlerde bedava olarak sürümcü dansı alamıyorsunuz.

Elite Pass Plus paketine gelin ve karşısınız da bulunan 1 Emoji seçimi kısmına tıklayın. Sol üstteki dans figürü olan Sürümcü Dansını tutun ve sağ taraftaki seçilen emojiler kısmına sürükleyip tamam deyin. Ardından paketi satın alarak sürümcü dansınızın da sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?
PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?

Bu ay gerçekleştirdiğimiz çekilişimize katılarak kazanacağınız KOD sayesinde oyun içerisinde sürümcü dansının da sahibi olabilirsiniz. Bu dansı ayrı bir kodla bedava olarak etkinlikle bulamazsınız. Fakat tarafımızca satın alınan UC ile düzenlediğimiz bu çekilişlerde sizlere sürümcü dansı kazanmanızı sağlayacak bedava kodları dağıtmış oluyoruz. Yazımıza yorum yapmanız ve yorum yaparken mail adresini doğru girmeniz yeterli olacaktır. Mail adresinize kazanmanız halinde sürümcü dansını almanızı sağlayacak size özel kodu bedava olarak göndereceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın