PUBG Mobile Bekleme Alanı Silah Alma İşlemi

 PUBG Mobile Bekleme Alanı Silah Alma İşlemi
Okunuyor PUBG Mobile Bekleme Alanı Silah Alma İşlemi

PUBG Mobile Bekleme Alanı Silah Alma hakkında çok fazla soru soruluyor. Bizde sizler için bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Oyuna gelen yeni güncellemeler sonrasında bekleme alanındayken elinde silah ve tava taşıyan oyuncular çok görülmeye başlandı. Bir çok oyuncu da bunun nasıl yapıldığını bilmedikleri için “PUBG Mobile Bekleme Alanında Silah Nasıl Alınır?” gibi sorular soruyorlar. İnternette konuyla alakalı bir çok video çekilse de oyuncular tam olarak bunu nasıl yapabileceklerini anlamıyorlar. Bizde sizler için konu hakkında bir içerik oluşturmak ve her detayı sizlere aktarmak istedik.

PUBG Mobile Bekleme Alanında Ele Silah ve Tava Almak Nedir?

PUBG Mobile Bekleme Alanında Ele Silah ve Tava Almak Nedir?
PUBG Mobile Bekleme Alanında Ele Silah ve Tava Almak Nedir?

PUBG Mobile Bekleme alanında elinize silah ve tava almakla alakalı soruları cevaplayacağız. Fakat bu durum daha önce dikkatinizi çekmediyse veya denk gelmediyseniz ne anlama geldiğini de merak edeceksinizdir. PUBG Mobile oyununda bir maça girerken aynı maçta mücadele edecek oyuncuları önce bekleme alanına yönlendiriyor. Bu alandayken karakterler silahsız bir şekilde dilediği gibi hareket edebilir. Son güncellemelerin ardından bekleme alanındayken ele silah veya tava alan oyuncular görülmekte. Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlattık.

PUBG Mobile Bekleme Alanı Silah Alma Yöntemi

PUBG Mobile bekleme alanındayken silah alma yöntemini maddeler halinde anlattık. Yeni gelecek güncellemelerde bu durum değişirse size yine buradan bildireceğiz. Aynı zamanda merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Lobideyken karakterinize kuşandığınız silahları aşağıdaki gibi ayarlamanız gerekmektedir.

  • Pembe Öğe (Değerli Silah)
  • Kırmızı Öğe (Değerli Silah)
  • Epik Öğe (Pala, Balta v.s.)

Lobideyken karakterinize kuşandığınız silahlar değerli yani pembe veya kırmızı öğe olması gerekmektedir. Aynı zamanda epik öğe olarak adlandırılan tava v.b. yakın dövüş silahlarını da kuşandığınız zaman bekleme alanında elinizde yer alacaktır.

Bekleme Alanındaki Silah Oyunda Olacak mı?

PUBG Mobile Bekleme Alanında silah kuşanan oyuncuları görenler maça başladığı zaman oyuncular bu silahlarla mı iniş yapıyorlar diye çok merak ediyorlar, tabi ki hayır. Bekleme alanında silah almak sadece o anı güzelleştiren bir eylemdir, maça başladığınız zaman buradaki silahlar elinizde olmayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın