e
sv

PUBG Mobile Benzeri Oyun: Garena Free Fire

1431 Okunma — 06 Mart 2020 12:58
PUBG Mobile Benzeri Oyun: Garena Free Fire
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Benzeri hayatta kalma temalı mobil oyun arayanlar için tavsiye edebileceğimiz Garena Free Fire hakkında önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile, Fortnite veya Call of Duty Mobile gibi oyunların tekelinde sandığınız hayatta kalma oyunları kategorisinde sürekli yeni isimler ve yapımlar görebiliyoruz. Mobil oyunlara ve özellikle hayatta kalma temalı oyunlara ilginin yüksek olmasından dolayı yeni geliştirilen oyunlar ve büyük güncelleme alarak kalitesini arttıran yapımlar oldukça fazla görülmeye başlandı.

Artık klasikleşmiş oyunlardan sıkılanlar ve yeni deneyimler yaşamak isteyen PUBG Mobile benzeri oyunlar aradıkları için size bu yazımızda Garena Free Fire oyununu kısaca anlatacağız.

Garena Free Fire

PUBG Benzeri Oyun, Garena Free Fire
PUBG Benzeri Oyun, Garena Free Fire

PUBG Mobile benzeri oyunlar arayanlar için tavsiye edebileceğimiz Garena Free Fire yeni çıkan bir oyun değil. 2017 yılında çıkışını yapan oyun ilk çıktığı zamanlar hayatta kalma kategorisinde liderken günümüzde popüler olan oyunlar o zaman büyük çıkışlarla bu oyunu geride bırakmayı başarmışlardı.

Garena Free Fire oyununa PUBG Mobile benzer oyun demek hakaret olacaktır fakat kullanıcılar bu tarz bir oyun aradıkları için en iyi bu başlıkla anlatabileceğimizi düşündük.

Garena Free Fire, Anroid ve İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonların uygulama mağazalarında indirebilirsiniz. Şuanda 500 milyondan fazla indirme barajını geçen oyun günümüzdeki büyük rakiplerine kafa tutabilecek hale geliyor. Yaptığı başarılı güncellemeler ve getirdiği yenilikler ile kategorisinde hiç bir oyunda göremeyeceğiniz özellikler ve mekaniklere sahip.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Benzeri Oyun: Garena Free Fire