PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir [Erangel]

PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir [Erangel]

PUBG Mobile Beta 2.0 sürümünü APK olarak İndir seçeneğini sizlere sunuyoruz. Hileli olarak oyunu oynamaya çalışanlara önemli uyarılarda bulunduk. Erangel 2.0 olarak’da bilinen güncellemeyle birlikte oyunun genel yapısı değiştirildi. PUBG Mobile Beta 2.0 olarak aranan APK dosyaları için genellikle İndir butonları özel tercih ediliyor. Bunun sebebi’de uygulama mağazası üzerinden oyunu yüklemekte zorlananlar için bir alternatif niteliğinde.

PUBG Mobile Beta 2.0 APK

PUBG Mobile Beta 2.0 APK, oyunun en son sürümü olan Enrangel güncellemesi ile gerçekleştirildi. Henüz beta aşamasında olmasına rağmen çok büyük farklılıklar görüyoruz. Paylaşılan dosya Android işletim sistemi olan akıllı mobil cihazlarda çalışmaktadır. PUBG Mobile Beta 2.0 ile ilgili APK haricinde önemli bilgileri’de aktaracağız.

PUBG Mobile Beta 2.0 APK
PUBG Mobile Beta 2.0 APK

Yurt dışı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyaları inceleme altına aldık. Sözde APK adını verdikleri PUBG Mobile Beta 2.0 dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştirmişler. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir

PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir tarzında aramalar yapanlar hileli dosyalar arıyorlar. Fakat oyunu kesinlikle hileli oynamayın. Sözde hile adını verdikleri PUBG Mobile Beta 2.0 APK dosyalarının hepsi sahte ve zararlı. Oyunu uygulama mağazası üzerinden indirirseniz daha güvenli olacaktır.

PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir
PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir

İçeriğimiz haber niteliğindedir ve oyuncuları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. PUBG Mobile Beta 2.0 APK İndir veya daha farklı konularda sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Yağmur Atan dedi ki:

    Çok teşekkürler versiyon işime yaradı

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Keyifli oyunlar