PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Unvanı Nasıl Alınır?

 PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Unvanı Nasıl Alınır?
Okunuyor PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Unvanı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Unvanı Nasıl Alınır? hem buradan öğrenecek hem de 5 dakika içerisinde ünvanın sahibi olacaksınız. Aynı zamanda hediyeleri de nasıl kazanacağınızdan da bahsediyoruz. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile 3’üncü yıl dönümünü kutluyor. Oyunu buralara kadar getiren ve gelişmesini sağlayan oyunculara hem ödüller dağıtıyor hem de verdiği “Birlikte 3. Yıl Unvanı” ile bu zamanı ölümsüzleştiriyor. Bilindiği gibi bu tür ünvanlar parayla satın alınamayacak kadar değerli. Şuanda hemen hemen her oyuncu bu unvanı alıyor olsa da, bir süre sonra unvanın sahibi bir çok hesap oyunu bırakacak, cezalandıracak ve bir çok yeni oyuncu oyuna başlayacak. İşte o zamanlara gelindiğinde şimdi almış olduğunuz bu ünvan da çok değerli bir hale gelecek. Hem bu günün tadını çıkarmak, hem de bahsettiğimiz gelecekteki o günün gelmesini beklemek isteyenler PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Unvanı Nasıl Alınır? gibi sorular soruyorlar. Aşağıda bu ünvanı almanızı sağlayacak maddeleri detaylarıyla yazdık.

PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Ünvanı

PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Ünvanını alabilmek için ilk önce PUBG Mobile oyununa giriş yapın. Ana sayfadayken Etkinlik sekmesine geçin ve oradan önerilenlere girin. Sağ tarafta listelenen yazıların en altında bulunan 3. Yıl Dönümü Özeti kısmına tıklayınız. Ardından solunda bulunan resimdeki İncele yazısına tıklayın.

PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Ünvanı
PUBG Mobile Birlikte 3. Yıl Ünvanı

Burada sizin 1 yıl boyunca hesabınızdaki tüm maçlarınız ve başarılarınızın özetini göreceksiniz.

Merhaba Siberstar uzun süredir seninle tanışmayı bekliyordum! 23/02/2020 tarihinde ilk klasik mod maçında olağanüstü bir performans sergilediğini duydum. Savaşmaya devam ederek PUBG Mobile’da popüler bir isim oldun!

Yukarıdaki “Siberstar ve Tarih sizinle ilgili şekilde değişecektir. Daha sonrasında sağ alt köşede “TAMAM” işaretine tıklayarak bir sonraki sayfaya geçiş yapın.

Bir Karakter Seç ve Yıllık Rapora Başla

  • Varsayılan karakter
  • Victor
  • Sara
  • Carlo
  • Andy

Bir karakteri seçtikten sonra onunla girdiğiniz maçlardaki istatistik bilgileri karşınıza çıkacak.

Geçtiğimiz yılda;

89 defa MVP oldun, 389 düşman öldürdün, 145 zafer kazandın

gibi seçtiğiniz karakterinizle oynadığınız maçlara ait bir genel istatistik bilgisini göreceksiniz. Sağ tarafta bulunan tavaya tıklayarak bir sonraki sayfaya geçin.

Sloganımızı birlikte tekrarlayalım: “Hadi iyisi! Çorba parası çıktı!”

Bir sonraki sayfada ise en çok oynadığınız silah ve o silahla ilgili istatistik bilgileriniz yer alacaktır. Sonraki sayfadaysa maçlarda toplam yol aldığınız mesafe, en uzaktan vurduğun rakip ve en hızlı öldüğün maça ait bilgileri bulacaksınız. En son sayfada ise kaç gündür oynadığınızın yazdığı bilgileri göreceksiniz. Sağ alt tarafta Rapor Oluştur butonuna basmanız gerekiyor. Ardından Birlikte 3 Yıl Unvanını kazanacaksınız.

PUBG Mobile Birlikte 3 Yıl Unvanı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Birlikte 3 Yıl Unvanını alabilmek için aşağıdaki maddeleri uygulayınız.

  • PUBG Mobile Etkinlikler,
  • Etkinlikler sayfasında Önerilenler kısmına girin.
  • Önerilenlerin orada bulunan listenin en altında yer alan “3. Yıl Dönümü Özeti” yazısına tıklayın ve incele diyin.
  • Karşınıza çıkan sayfaları birer birer atlayın.
  • En son sayfada “Rapor Oluştur” butonuna basın ve Birlikte 3 yıl Unvanını kazanın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
156 okunma
okunma3288
0 yorum