PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot – Görevi Nasıl Yapılır?

 PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot – Görevi Nasıl Yapılır?
Okunuyor PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot – Görevi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Görevi olanların bu görevi nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Yeni RP ve başarım görevi olarak 1.6 güncellemesiyle oyuna eklenen etkinlik içerisinde yer alan bir görevdir. Bilmeyen oyuncular için hem görselli hem de videolu bir şekilde PUBG Mobile bitki tehdidi robot görevi hakkındaki tüm detayları anlatacağız. Genellikle bu araştırmayı yapan oyuncular görevi nasıl yapabileceklerini bilmediklerinden dolayı araştırıyorlar. Bizde her detayıyla sizlere anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Görevi

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot hakkında bir şey bilmiyorsanız yeni gelen 1.6 güncellemesinin resmi detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni gelen Erangel temasıyla Bitki Tehdidi Robotları tüm haritayı sarmış durumda. Hayatta kalma savaşlarının yaşandığı bu önemli haritalardaki bitkilerin ve ormanların geleceği size bağlı. Artık yeni görevler ve etkinlikler de oyuncuyu başrole koyacak bir düzenle ilerliyor. Bu durumu oyun severler oldukça benimsemiş ve devam etmesini istiyor.

Öncelikle PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Görevini yaparak RP kazanmak istiyorsanız aşağıdaki haritada gösterdiğimiz konumlara gitmeniz gerekmektedir. Konuma ulaştığınız zaman havadaki veya yerdeki Bitki tehdidi robotlarını imha etmeniz görevi başarıyla bitirmenizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot ile ilgili en merak edilen yerleri ve hangi haritada? olduğu sorularını cevapladık. Sizleri yormak ve aklınızı karıştırmak istemediğimiz için en basit haliyle açıklamaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile bitki tehdidi robot Erangel Haritasında yer almaktadır.

Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman haritada “Matrix Hücresi Robotu” olarak görülen 3 farklı alana gidebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işaretlenmiştir.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)
PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın