PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) 2022

 PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) 2022
Okunuyor PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) 2022

PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) isteyenler için bir fırsat sunuyoruz. Düzenleyeceğimiz çekilişlerle hediyelere kolayca sahip olabilirsiniz. Mobil oyun dünyasına yön veren ve dünya genelinde çok büyük bir oyuncu kitlesini elinde bulunduran PUBG Mobile oyuncularını mutlu edecek hamleler yapmaya başladı.

Güney Kore’de K-POP türünde şarkılar yapan BlackPink grubu ile anlaşmaya vardılar. Bu anlaşma sonrasında PUBG Mobile oyununda BlackPink Aksesuarları ve Kostümleri oyuna eklenecek. Bizde sizler için oyuna eklenecek olan tüm BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) çekilişle dağıtacağız.

PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava)

PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) için düzenlediğimiz çekilişe aşağıdaki şartları yerine getirerek katılabilirsiniz. Her katılımcı listeye eklenecek ve kazandığı bilgisi mail adresi üzerinden verilecek. Her hafta çekilişe katılan oyunculara sırayla gönderilecek. Bu sayede herkesin kazanması sağlanacak.

  1. Yazıya Yorum Yapın ( İsim ve Mail Adresini Doğru Girin)
  2. Yazıyı Paylaşın
PUBG Mobile BlackPink Aksesuarları ve Kostümleri Bedava
BlackPink Konser Bileti Al (Bedava)

PUBG Mobile BlackPink Konser Bileti Al (Bedava) için gereken 2 basit kuralı yukarıda söyledik. Eksiksiz yapan her oyuncu çekilişe katılmaya hak kazanacak.

PUBG Mobile BlackPink Nedir?

Blackpink (Hangul: 블랙핑크, stilize yazılışı BLACKPINK ve BLΛƆKPIИK), 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulmuş Güney Koreli kız grubudur. Grup dört üyeden oluşmaktadır: Jisoo, Jennie, Lisa ve Rosé. Grup, Ağustos 2016’da “Whistle” ve “Boombayah”ı içeren single albümleri Square One ile çıkış yaptı.

Blackpink, Billboard Hot 100’de “Ice Cream” (2020) ile 13 numarada ve aynı zamanda ilk albümleri The Album (2020) ile bir milyondan fazla kopya satan ilk Koreli kız grubu olarak Billboard 200’de iki numarada yer alan en yüksek sıralamaya sahip Koreli kadın sanatçıdır. Billboard’un Gelişen Sanatçılar listesine giren ve ilk sırada yer alan ve Billboard Dünya Dijital Şarkı Satışları listesine üç kez giren ilk Koreli kız grubuydular. Blackpink ayrıca, Youtube’da müzik videosu şu anda bir Koreli grup tarafından en çok görüntülenmeye sahip hit single’ları “Ddu-Du Ddu-Du” (2018) ile Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği’nden (RIAA) sertifika alan ilk Koreli kadın sanatçı oldu. Dua Lipa ile ortaklaşa yaptıkları 2018 şarkıları “Kiss and Make Up”, Koreli bir grup tarafından British Phonographic Industry’den (BPI) ve Avustralya Kayıt Endüstrisi Birliği’nden (ARIA) platin sertifika alan ilk şarkı oldu.

Blackpink, kariyerleri boyunca sayısız online rekor kırdı. “Kill This Love” (2019) ve “How You Like That”(2020) için müzik videolarının her biri, ilk 24 saat içinde en çok izlenen müzik videosu rekoru kırdı; “How You Like That” ayrıca iki Guinness Dünya Rekoru kırdı. YouTube’da her biri bir milyar kez izlenen beş müzik videosuna sahip olan ilk müzik grubu ve Koreli kadın sanatçı; ayrıca Youtube’da en çok abonesi olunan müzisyen; ve Mart 2021 itibarıyla 20 milyondan fazla takipçisi ile Spotify’da en çok takip edilen kız grubudurlar. Diğer ödülleri arasında 26. Seul Müzik Ödülleri ve 31. Altın Disk Ödülleri’nde Yılın Yeni Sanatçısı Ödülü, 2020’de En İyi Kadın Grubu için Mnet Asya Müzik Ödülü, Koreli bir kız grubu tarafından kazanılan ilk MTV Müzik Videosu Ödülü, ve Forbes’un 30 Yaş Altı 30 Asyalı listesinde tanınan ilk kadın Koreli gruptur. Forbes Korea tarafından 2019’da birinci, 2020’de üçüncü ve 2021’de ikinci olarak Güney Kore’deki en güçlü ünlülerden biri olarak kabul edildiler. Ocak 2021’de Blackpink, Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in tarafından K-pop içeriğini dünya çapında yaydığı için ödüllendirildi ve onları küresel bir K-pop fenomeni olarak kabul etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
846 okunma
okunma5126
0 yorum