PUBG Mobile “BORSA” Nedir? (2023)

 PUBG Mobile “BORSA” Nedir? (2023)
Okunuyor PUBG Mobile “BORSA” Nedir? (2023)

PUBG Mobile BORSA Nedir? (2023) yerli kaynaklarda 2023 yılı için yeterli sonuçların çıkmaması nedeniyle tarafımıza sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulan güncel bir içeriktir. Bu saye de sizler kapsamlı bilgi ağına tek bir adres üzerinden artık erişebileceksiniz. Eğer içeriğimizin daha detaylandırılarak tüm herkes için bir rehber niteliği taşımasını istiyorsanız cevaplanmamış kafanızdaki tüm soru işaretlerini bizlere yazın. Bu sayede sizler için her güncellememizde bu yazımızı büyütmeye devam edebilelim.

PUBG Mobile BORSA gelen oyuncular bunun ne olduğunu bilmiyorlar ve anlayamıyorlar. Sizler için Nedir? ve ne anlama gelir? sorularını cevapladık. 2023 yılında dikkat etmeniz gereken önemli bir noktada işinize yarayacak bir içerik hazırladık. Oyuna gelen yeni güncellemeler sonrasında bir çok PUBG Mobile oyuncusu BORSA isimli bir şeyle karşılaştığını söylüyorlar. Her ne kadar açıklaması olsa da bunu neden aldıklarını ve ne anlama geldiklerini kestiremedikleri için konuyu araştırıyorlar. Resmi İnternet siteleri üzerinden şuanda konuyla ilgili bir bilgilendirme paylaşılmamış durumda. Bu yüzden bizde sizler için PUBG Mobile BORSA hakkında bir araştırma gerçekleştirdik.

PUBG Mobile BORSA Nedir?

PUBG Mobile BORSA, son güncellemelerden sonra gelen yeni bir özelliktir. Çeşitli sebeplerde oyuncuları bilgilendirmek maksadıysa karşılarına çıkabilir. Şuanda test aşamasında olan bu özellik çok yakın zamanda aktif olarak kullanılacak ve hemen hemen her oyuncu bazı durumları ihlal ettiği taktirde bununla karşılaşabilecek.

“Ban Pan Güvenlik Sistemi, hesabının şu anda risk altında olduğunu tespit etti. Risk altındaki hesaplar sistmem tarafından işaretlenerek daha sıkı güvenlik kontrollerinden geçmektedir. Oyun hesabının güvenliğini sağlayabilmek için, PUBG MOBİLE Operasyon Ekibi kullandığın cihazı ve istemciyi kontrol ederek aşağıdaki güvenlik koşullarına uygun olduğunu doğrulamanı önerir:”

PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı
PUBG Mobile BORSA

PUBG Mobile BORSA sonrasında yukarıdaki gibi bir açıklama ve daha sonrasında “Kabul Et ve Onayla” butonu çıkmaktadır. Bunu kabul etmeli misiniz? yoksa kapatıp ne olduğunu mu anlamaya çalışmanız lazım? her detay aşağıda verildi.

PUBG Mobile BORSA Nedir?

PUBG Mobile BORSA, oyun tarafından geliştirilen BAN Pan Güvenlik Sistemi özelliğinin bir parçasıdır. Eğer girdiğiniz maçlarda rakip oyunular tarafından çokça report (şikayet) edildiğiniz taktirde oyun sizi kendileri için oluşturduğu bir kara listeye ekler. Bu kendi tabirimizce olan kara listeye eklendiğiniz zaman oyunda sizi şikayet eden oyuncuların şikayet sebepleri incelenir. Config tarzında oyun dosyalarında yapılan değişikler ve kullanılan 3. parti yazılımlarla daha önce maça girip girmediğiniz PUBG Mobile yetkililerince manuel olarak kontrol edilir ve bir ceza unsuru tespit edildiği taktirde ceza yersiniz.

Yani PUBG Mobile BORSA girdiğiniz maçlarda rakiplerinizin sizi şikayet etmesi üzerine görülür. Fakat bu şikayetlerin oldukça fazla olması halinde gördüğünüz bu uyarı sonrasında hesabınız manuel olarak incelenir ve tespit halinde cezalandırılır. Normalde PUBG Mobile hile kullanıcılarını otomatik tespit eden ve banlayan bir sistem geliştirmişti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL