PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı

 PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı
Okunuyor PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası için bulduğumuz çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Telefon ve Bilgisayarlarda 2021 yılında görülmeye devam edilen bu hatayı çözüme ulaştırdık. Android veya İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızda PUBG Mobile oyununa giriş yaparken “Bu hesap ile bir sürümden giriş yapıldı” hatası ile karşılaşıyor ve giremiyorsanız aşağıdaki çözümler bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Emülatör uygulamalarıyla Bilgisayar (PC) üzerinden oynayan oyunculardan ziyada Telefon ile oynayanların karşılaştığı bir hata.

PUBG Mobile her ne kadar sektörünün lideri ve uzun yıllardır hizmet veren bir oyun olsa da bu tür hatalar görmek normal karşılanıyor. Sürekli kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden bir oyuna gelen güncellemeler çeşitli aksaklıklara da sebep olabilmektedir. Bu yüzden bir hata gördüğünüzde kısa süre sonra telafi edileceğini bilmeniz gerekiyor. Fakat beklemek istemiyorsanız ve hatanın hemen çözülmesini istiyorsanız bu tür araştırmalar yapmanız lazım.

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası Nedir?

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası
PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası, oyuna gelen güncellemeler sonrasında oyun içi yüklemeleri yaptığınız bir cihazdan daha önce hesabınıza girdiğinizi fakat şimdi girdiğiniz cihazınızda oyun içi yüklemelerin yapılmadığını söylemektedir.

PUBG Mobile oyununa 2 çeşit güncelleme getirilir. İlk olarak büyük güncellemeler uygulama mağazası üzerinden gerçekleştirilir. Diğer güncelleme ise oyun içerisinde harita yükleme gibi ekstra indirmeleri içermektedir. İkinci güncelleme geldiği zaman hesabınızla indirme yaptığınızda aynı hesapla o indirmeleri yapmamış başka bir cihazda oyuna girdiğiniz taktirde bu hata görünür.

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası Çözümü

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı Hatası Çözümü için size bir kaç tane farklı yöntem önereceğiz. Eğer hala hata almaya devam ediyorsanız yorum olarak bize bildirin. 2021 yılı boyunca sizler için bu tarz can sıkıcı ve kaynak bulunamayan hataları çözmeye devam edeceğiz.

Yöntem 1

PUBG Mobile oyununa farklı bir hesaptan giriş yapın, giriş yaptığınız farklı hesapla oyun içi indirme işlemlerini tamamlayın ve daha sonra esas hesabınıza tekrar giriş yapın.

Yöntem 2

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı hatası çoğu zaman güncellemeleri yapamayan oyuncularda görülebiliyor. Uygulama mağazasına girin ve PUBG Mobile oyununa tıklayın eğer bir güncelleme varsa onu yaptıktan sonra tekrar oyuna giriş yapın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın