PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa Oldu (Kullanıcı Adı)

PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa Oldu (Kullanıcı Adı)

PUBG Mobile oyununu oynayan Buse Korkmaz kimseyle paylaşmadığı Kullanıcı adını artık paylaşıyor, son zamanlarda herkesin aradığı isim haline geldi. Konuyla ilgili araştırmalar yapmamızı isteyen okurlar için hazırladığımız özel bir içeriktir. Bilindiği PUBG Mobile oyununda herkesin kullanıcı adı bir birine benzeyebiliyor ve bu isimlerle bir oyuncuyu bulabilmek çok kolay değil. Kullanıcı ID ile rahat bir şekilde her oyuncuyu bulabilirsiniz, Buse Korkmaz İfşa PUBG adı altında da bu isme oyunda ulaşabilmeniz artık mümkündür. Nasıl arkadaşlara ekleyebileceğiniz ve onunla nasıl maçlara gireceğinizi aşağıda anlattık.

PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa Oldu!, Nasıl Arkadaşlara Eklerim?

PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa ile ilgili çok saçma paylaşımlar yapılmaya başlanmış burada açıklanan onun oyundaki ID numarası ve oyundaki adı. Bu bir suç değildir ve bir yanlış anlaşılmaya kurban gidilemez. İnsanlar konuyla ilgili saçma yorumlar ve düşüncelere kapılıyorlar öncelikle bu durumu kınıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya veya oyunda dahi bir insan hakkında iftira atmak, onun adını karalamak veya ona uygunsuz bir şeyler yazmak suçtur. Savcılığa şikayetiniz halinde yargılanabilir ve bundan ceza alabilirsiniz. Konu hakkında yapılan yorumlara bir açıklama getirmek istedik, şimdi haber içeriğimize dönebiliriz.

PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa Oldu!, Nasıl Arkadaşlara Eklerim?
PUBG Mobile Buse Korkmaz İfşa Oldu!, Nasıl Arkadaşlara Eklerim?

PUBG Mobile oyununda giriş yaptığınız zaman arkadaş listenizi açın, orada bulunan ara kısmına yukarıda verdiğimiz kodu yazın ve aratın, karşınıza direk Buse Korkmaz tarafındna açılan ifşa edilmiş hesap karşınıza çıkacak. Onu arkadaş olarak ekledikten sonra kabul etmesi gerekmektedir. Daha sonrasında onunla birlikte PUBG Mobile maçları atabilir ve eğlenebilirsiniz. Kim bilir, belki de iyi bir arkadaşlık buradan doğacaktır.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.