PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir – 2021

 PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir – 2021
Okunuyor PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir – 2021

PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir ile 2021 yılında oyunu cihazlarınıza yükleyin. Oyuna gelen son güncellemeye ait detayları buradan sizlere aktarıyoruz. yeni güncellemesiyle PUBG Mobile oyununa eklenen yeni harita bu festivali aynı zamanda şuanda oyuna ismini de vermiş durumda.

PUBG Mobile Buz Festivali ismiyle uygulama mağazalarındaki isim değişikliği nedeniyle herkes APK olarak oyunu cihazlarınıza indirmenin yollarını arıyor. Bizde sizler için buradan aktaracağız. PUBG Mobile oyununun yan veya benzeri bir oyun değil direk kendisidir. Yalnızca getirdikleri bu güncellemenin herkes tarafından duyulması ve ilgi çekmesi için isim değişikliği yapıldı. Bunu daha önceki büyük güncellemelerinde de yaptıklarını görmüştür.

PUBG Mobile Buz Festivali APK (2021)

PUBG Mobile Buz Festivali ile ilgili 2021 yılında bir indirme bağlantısı arıyorsanız onu aşağıda sizlere anlatıyoruz. Daha önce bu konularla ilgili açtığımız yardımcı içeriklerde ilginizi çekebilir 0.19 güncellemesi ile oyuna yeni harita eklendi ve bu haritada farklı bir eğlence modu bulunuyor.

PUBG Mobile Buz Festivali APK (2021)
PUBG Mobile Buz Festivali APK (2021)

15 Dakikalık süre boyunca 50 oyuncu hayatta kalma mücadelesi verecek. Aynı zamanda livik isimli yeni haritada’ki çevresel görsel efektler’de mükemmel. Hem oynayacak hemde oynarken kendinizi oyuna verebileceksiniz. PUBG Mobile Buz Festivali APK hakkındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir

PUBG Mobile Buz Festivali APK, daha önce’de açtığımız oyunu yükleme konularıyla aynı içeriklere sahiptir. Bu oyunu isminin değişmesinden dolayı farklı bir oyun olarak görmeyin. PUBG Mobile oyununa gelen 0.19 güncellemesi sonrası ilgi çekmesi için değiştirilen ismidir.

PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir
PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir

PUBG Mobile APK

Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile APK konusuyla ilgili bilgiler daha önce açtığımız güncel içeriklerin birer özetidir. Bu konu hakkında çok daha fazla detaylı bilgi istiyorsanız yukarıdaki bağlantıdan konularımızı ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir ile 2021 yılında oyunu Android mobil cihazlarınıza yükleyin. Popüler hayatta kalma oyununa ait sorunsuz ve son sürümü burada bulacaksınız. PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlar üzerine 200 milyondan fazla indirilen en popüler mobil hayatta kalma oyunu.

PUBG Mobile Buz Festivali APK İndir ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın