PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek? sorusu oyuncuların 2021 yılında en merak ettikleri soruların başında geliyor. Artık 21. sezona geçmesiyle birlikte yeni sezon isimleri c1s2 gibi ilerleyeceğini duyanlar çıkış tarihini de merak ediyorlar. Bir çok oyuncu bu yeni sezon isimlerini bilmedikleri için c1s2 anlamlarını da merak ettikleri için yeni sezonla ilgili bilmeniz gereken her soruyu buradan cevaplamaya çalıştık. Günümüzün en popüler hayatta kalma oyunu bu popülerliğini sürdürebilmek için sürekli büyük yenilik çalışmaları yapmaya devam ediyor. PUBG Mobile oyunundaki rekabet sisteminin kızgın hale gelmesi ve oyuncuların oyundan kopmamaları adına bir sezonu koca bir yıla bölmek yerine o koca yıl içerisine bir kaç sezonu birden sığdırmak istediler ve bunu başardılar.

Örneğin PUBG Mobile oyununa yeni başlayan veya tekrar başlayan bir oyuncu sezon ortasında başladığında diğer oyunculara yetişmesi imkansızdı. Fakat artık bir diğer sezonu bekleyebilir veya içerisinde bulunduğu sezondaki yerini yetenekleriyle hızla yükseltebilir. İşte bu durum PUBG Mobile oyununun c1s2 gibi yeni sezon isimler almasını sağladı. Döngü 1 Sezon 2 olarak da adlandırılan 21. sezon hakkındaki tüm merak edilen soruları cevaplıyoruz. Uzun yıllardır bu oyun hakkında yüzlerce farklı içerik üretmeyi başardık. Genellikle oyuncuların bizden istedikleri içerikleri üreterek haber sitelerinde bulamayacağınız bilgileri sizlere sunuyoruz. PUBG Mobile c1s2 ne zaman gelecek? sorusunu da yine sizler için cevaplayacağımız bu içeriği oluşturduk. Eğer aşağıda merak etmenize rağmen cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa yorumlarda yazabilirsiniz. 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Şimdiden c1s2 sezonunda sizlere başarılar diliyor ve başarılı olmanızı sağlayacak önemli özel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile oyununa gelecek dev güncellemenin ardından işte o çok merak edilen c1s2 sezonu başlamış olacak. Şuanda içerisinde bulunduğunuz 20. sezonun sonlarına yaklaştığınızın farkındasınız. Geri sayım bitmek üzere ve oyuncuların kafasındaki en büyük soru işareti de 21. sezonun ne zaman başlayacağı sorusu oluyor. Daha önce oluşturduğumuz PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman? (21. Sezon) isimli yazımızda aslında PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek? sorunuzu cevaplamaya çalışmıştık. Fakat Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan Döngü 1 Sezon 2 haberleri sonrasında (tabi ki bunlar İngilizce olarak yapıldığı için C1S2 olarak biliniyor.) işte bu soru kalıbıyla sorulmaya başlandı.

PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?

Şuanda daha önceki sezonlarda da olduğu gibi yeni sezonun başlangıç tarihi resmi olarak açıklanmamış durumda. Fakat daha önceki sezon güncellemeleri ve oyuna gelen güncellemelerden yola çıkarak size doğru bir tarihi bulmaya çalıştık. Sizleri yanıltacak veya kandıracak sahte bilgilerden uzak durmaya çalışıyoruz. Ama oyuncuların “PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek?” sorularına da bir cevap vermemiz gerekiyordu. Bunun için daha önceki sezonların tarihlerini açıklanmadan nasıl doğru bildiysek aynı metodu kullanmak istedik. Tüm güncellemeler ve yamaların tarih hesaplamalarını yaparak şuanda elimizde bir tarih sonucunu bulunduruyoruz. Ve yüksek olasılıkla sizlerle paylaşacağımız tarihte PUBG Mobile oyununa dev güncellemeyle gelerek 21. sezon yani c1s2 sezonunun başlangıcı yapılacak.

Fakat her şeyden önce PUBG Mobile c1s2 Ne Zaman Gelecek? sorusuna en doğru cevabı oyunun resmi açıklamalarıyla edinebileceğinizi unutmayınız. Bizim amacımız yapılacak resmi açıklamaları siz gözden kaçırsanız dahi en hızlı şekilde sizlere sunabilmek. Fakat bu yeni sezon çıkış tarihi gibi cevapları oldukça geç açıklıyorlar. Ve bu durumda oyuncuların hiç hoşuna gitmiyor.

PUBG Mobile c1s2 isimli 21. sezon; 13 Ağustos 2021 tarihinde 1.6 güncellemesiyle birlikte gelecektir.

Yeni sezonda sizleri bekleyen etkinlikler, kampanyalar ve RP ödülleri gibi diğer merak edilen sorularınızı da ayrı içeriklerle cevaplamaya devam edeceğiz. Fakat yeni sezonun çıkış tarihiyle ilgili düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın