e
sv

PUBG Mobile Çark Çevirme Rehberi

3716 Okunma — 16 Aralık 2019 20:35
PUBG Mobile Çark Çevirme Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Çark Çevirme etkinliği ile iPhone 11 gibi şansınıza bağlı olarak çok büyük hediyeler kazanabilirsiniz. Nereden ve nasıl yapılır sorularını cevaplıyoruz.

PUBG Çark Çevirme (Lucky Spin) oyunun bazı zamanlarında etkinlik halinde oyuna ekleniyor. Yani sürekli ve kalıcı bir sistemde değildi fakat artık bunu kalıcı hale getirecekler. Çark çevirmek için oyun içerisinde UC harcamamız gerekiyor ve şansımıza bağlı olarak çok büyük hediyeler kazandırma şansı bulunuyor.

PUBG Çark Çevirme oyunu aslında bir kumardan ibaret. Yani şansımıza göre çok güzel hediyeler kazanabilirken şansız olduğumuz zamanlarda ise para etmeyecek saçma şeyler verebiliyor. Tabi’ki tam kumar sayılmaz fakat çöpte olsa bir şeyler veriyor karşılığında.

Çarkı her çevirmemiz için bizden 60 bilet istiyor fakat 10 kere seri halinde çevirmek istiyorsak 600 bilet vermek yerine 540 bilete bunu yapabiliyoruz. PUBG Mobile oyununda oyuncular en çok merak ettikleri LUCKY SPIN oyununu sizler için sorularınızı yanıtladık.

Yazı Başlıkları:

PUBG: Çark Çevirme (LUCKY SPIN)

PUBG: Çark Çevirme (LUCKY SPIN)
PUBG: Çark Çevirme (LUCKY SPIN)

PUBG Mobile versiyonuna dönem dönem getirilen LUCKY SPIN etkinliği ile oyunculara bir çark çevirme sistemi sunuluyor. Çarkın içerisinde birinden değişik büyük ve küçük ödüllerle çevrili 12 hediye bulunuyor.

Etkinlikten etkinliğe değişkenlik gösteren bir çok özel hediyeyi şansınız yaver gittiği zamanlarda buradan çok ucuza kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda çevirdiğiniz çark sayısına göre’de bir çok hediye sizlerin oluyor.

Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Çark Çevirme etkinliği nasıl yapılır? sorusuna cevap vermek için oyunun bu etkinliği tekrardan oyuna getirmesi gerekiyor. Daha önceki Lucky Spin etkinliklerinden yola çıkarak cevaplıyoruz.

Çarkı çevirmek için 60 biletimizin olması gerekiyor, eğer 10 defa çevireceksek 540 bilete indirimli şekilde’de çevirebiliyoruz. Çarkımız hangi eşyanın üzerinde durursa onu kazanmış oluyoruz yani her etkinlik ve güncelleme ile bu hediyeler değişiyor.

Nereden Yapılır?

PUBG Mobile Çark Çevirme oyunu aslında bir kumar sistemine dayanıyor. Fakat diğer oyunlarda olduğu gibi farklı bir İnternet sitesi veya uygulama üzerinden değilde güncellemeler’de sınırlı süre içerisinde aktif olarak oyun içerisinden oynamamıza izin veriyor.

PUBG Çark Çevirme oyunu LUCKY SPİN adındaki sistem ile oyun eklenmektedir. Önemli günlerde ve oyunun uygun gördüğü zamanlarda dönem dönem oyun içerisinde aktifleşiyor.

Genellikle sağ aşağı veya sağ yukarıda etkinlikler alanında çark çevirme etkinliğine giriş yapabilirsiniz.

iPhone 11 Hediyesi

PUBG Çark Çevirme oyununun hediyeleri yalnızca oyun içi ögelerle sınırlı değil. Aynı zamanda iPhone 11 gibi teknolojik aletleri’de oyunculara hediye edebileceği etkinlikler düzenliyorlar.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Kemal
  4 yıl önce

  Sağol reis

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Çark Çevirme Rehberi