PUBG Mobile Çin Sürümü – Güncel

 PUBG Mobile Çin Sürümü – Güncel
Okunuyor PUBG Mobile Çin Sürümü – Güncel

PUBG Mobile Çin Sürümü hakkında güncel bilgilere yer verildi. PUBG Mobile Çin Sürümü, lightspeed, APK, İOS ve PC için nasıl indirilir tarzı bilgiler içeriyor. Farklı deneyim yaşamak isteyen hayatta kalma oyunu sevenler için Asya ve Çin bölgesini kapsayan sunucularda koniçivalarla birlikte mücadele edebilirsiniz.

PUBG Mobile Çin Sürümü, Marching resmi bir sunucudur. Ülkemizde bu tür sunuculara ilgi çok yüksek, oyuncularının çoğu acemi olabilirken bazıları’da çok profesyonel oyunlar çıkartabiliyor. Oyuna girdiğiniz zaman değişiklikler göreceksiniz. Oyundaki aksesuarlar ve gelişmeler Asya halkları için yapıldığından ilginizi çekecek çok şey mevcut. Dünyada hayatta kalma oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan Fortnite ile girdikleri geliştirme mücadelesi kapsamında yapılan tüm güzel özellikleri bu sunucuda bulacaksınız.

PUBG Mobile Çin Sürümü lightspeed, oynadığım zaman dikkatimi çeken bir diğer özellik ise bizim oynadığımızda olmayan ölüm kamerası oldu. Oyunun temasında bir değişiklik bulunmuyor yine maçlara 100 kişi girip uçaktan paraşütle atlıyoruz ve son hayatta kalan olabilmek için savaşıyoruz. Karakterimizi yönetebileceğimiz FPS (üçüncü şahıs) görüşü ve TPS (birinci şahıs) görüşleri bulunmaktadır. PUBG Mobile: Marching olarak bilinen Çin sürümünde yeni güncel silahlar aynı şekilde bulunuyor. Yeni sunucuya başladığınız zaman alışma evreniz oldukça hızlı olacak.

PUBG Mobile Çin Sürümü

PUBG Mobile Çin Sürümü olan Marching giriş yaptığınızda Çince yazılara ve seslere alışmanız gerekiyor. Oyunu oynayabilmeniz için oluşturacağınız hesapları WeChat veya QQ olarak oluşturmanız gerekmektedir. Bu iki şekilde’de oluşturabileceğiniz hesaplar ücretsizdir.

PUBG Mobile Çin Sürümü hakkında merak edilen lightspeed, nasıl indirilir, nasıl kurulur gibi APK, İOS ve PC sürümlerini kısaca anlatacağız.

Nasıl İndirilir

PUBG Mobile Çin Sürümü nasıl indirilir sorusuna kısaca açıklama getirelim. PUBG Mobile Çin sürümünü indirmek isteyen Android ve İOS işletim sistemli telefon sahipleri için aşağıda güncel indirme linkleri verildi. Aynı zamanda oyunu PC, Bilgisayara kurmak isteyenler içinde önerilerde bulunuldu.

PUBG Mobile Çin Sürümü indirmeden önce aşağıdaki linklerden bir tanesine tıklayarak kayıt olmanız gerekmektedir. Yalnızca bu iki siteden bir tanesine kayıt olduğunuz zaman oyunu oynayabilirsiniz.

APK İndir

PUBG Mobile Çin Sürümü oynamak için indirmeniz gereken APK sürümünün güncel halini aşağıdaki butona tıklayarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. PUBG Mobile Çin Sürümü hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazarsanız en kısa sürede cevaplanacaktır.

İOS İndir

PUBG Mobile Çin Sürümü oynamak isteyen İOS işletim sistemine sahip mobil cihazı olan kullanıcılar için özel indirme linki aşağıda yer alıyor.

PC (Bilgisayara) İndir

PUBG Mobile Çin Sürümünü PC, Bilgisayarlara indirmek isteyen oyun sevenler için daha önce oluşturduğumuz Emulator cihazlar hakkındaki konulara göz atabilirler.

PUBG Mobile Çin Sürümü hakkında sormak istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Çin Sürümü APK İndir 2020 (1.8.10)

PUBG Mobile Çin Sürümü APK İndir ile 2020 yılında oynamak istiyorsanız oyuna ait son sürüm olan 1.8.10 versiyonunu yüklemeniz gerekmektedir. Bu güncelleme ile PUBG Mobile Çin Sürümü içerisinde çok önemli değişiklikler yapıldı. Oyunda başlayan bir etkinlik ve sık görülen hataların düzeltilmesi gibi önemli adımlara yer verildi. Yukarıda verdiğimiz bağlantılar güncellenmiştir.

PUBG Mobile Çin Sürümü ile ilgili merak ettiğiniz soruları ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Güncellenmeye devam edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın