PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? 2020

PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? 2020

PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? sorularını 2020 yılına özel cevaplıyoruz. Android (APK), İOS ve Bilgisayar (PC) cihazlarınıza yükleye bileceksiniz. Oyunun geliştiricileri oyuncu kitlelerin genel yapısına göre farklı sunuculara bölmekle kalmıyor bazen Çin gibi çok büyük oyuncu kitlesi olan bölgeler için farklı bir oyun sürümü yayınlıyorlar. PUBG Mobile ÇİN Sürümü olarak bilinen Marching isimli sürümü Çin haricinde başka bir bölgede oynamak imkansız, fakat sizlere anlatacağımız şekilde indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Çin Sürümü aslında genel yapısı ve arayüzü gibi ilk göze çarpan şekilleri oyunun normal sürümü ile aynı. Fakat oyun içerisindeki karakter, silah ve çeşitli kostümlere baktığımız zaman çok farklı veya ilginç eşyalar olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda PUBG Mobile Çin Sürümünde olan etkinlikler’de bir başka oluyor. Çin gibi büyük bir oyuncu topluluğunun olduğu bölgede doğal olarak ilgide yüksek olacağı için geliştiriciler bu bölge için ayrı çalışmalar düzenliyorlar.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen oyuncular 2020 yılında PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? sorusunu çok fazla sormaya başladılar. Bu konuyla ilgili içeriklerin sınırlı olması ve detaylı bir içeriğin olmasından dolayı biz hazırlamak istedik. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyor ve güncel bilgileri aktarıyoruz.

PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Çin Sürümü, Andoird, İOS ve Bilgisayar cihazlarınıza yükleyerek çalıştırıp oynayabileceğiniz bağlantıları veriyor ve bunu nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Oyunla ilgili genel bilgileri aşağıda paylaştık. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Bu soruyu üstü kapalı cevaplamak yerine geniş bir rehber yazısı hazırlamak istedik.

PUBG Mobile ÇİN Sürümü, bilindiği gibi yalnızca Çin bölgesine özel bir oyun ve farklı bölgelerden oyuna giriş sağlanamıyor. Fakat deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için bulduğumuz en son sürüm dosyalarını paylaşıyoruz. Bu sayede oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir?
PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir?

Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan PUBG Mobile ÇİN Sürümü APK İndir gibi bağlantıları inceledik. Bağlantılar içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu gördük. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Oyunun gerçek dosyalarını yüklemeniz güvenliğiniz için çok önemli. PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nasıl İndirilir? sorusunun cevabı bu kadar basit. Konuyla ilgili yeni bilgiler ekleme devam edeceğiz.

19
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Cemil Teciman dedi ki:

    Çin papcisi yüklen