PUBG Mobile Config Nedir?

 PUBG Mobile Config Nedir?
Okunuyor PUBG Mobile Config Nedir?

PUBG Mobile oyuncularının merak ettiği Config Nedir? sorusunu detaylarıyla cevaplayacağız. Aynı zamanda sekmeme ayarlarını 2021 yılındaki son sürümde nasıl yapılır? öğrenecek ve kendinize uygulayabileceksiniz. PUBG Mobile Config hakkında genel bilgileri verip ne işe yaradığını anlattıktan sonra bunu en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizden de bahsediyoruz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Config Nedir?

PUBG Mobile Config, oyun içi ayarlarınızın kaydolduğu dosyadır. Oyun dosyalarının içerisinde oyun içi düzenlediğiniz ayarları içermektedir. Bu sayede oyuna giriş yaptığınız zaman Config dosyasındaki ayarlarınız PUBG Mobile oyununda otomatik olarak yapılmış olacaktır. Oyun içerisindeki ayarları değiştirip kaydettiğiniz zaman config dosyanız da güncellenecektir. Profesyonel PUBG Mobile oyuncularının oyun ayarlarını bire bir uygulamak için onlara ait config dosyalarını indirebilirsiniz. Bu sayede ayarlarda bir bir uğraşmak yerine dosyayı değiştirerek bütün ayarları eksiksiz kullanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kendi config dosyalarınızı da kopyalayabilirsiniz. Böylelikle oyunu başka bir cihazda oynarken veya tekrar yüklediğiniz zaman ayarlarınızın aynı kalması için bu dosyaya ihtiyacınız olacak. Bu ayarlar gelen her güncellemede yenilenmesi gerekmektedir. Son sürüme bağlı kalarak hazırlanan Config ayarları sayesinde PUBG Mobile oyununda daha iyi performans alabilirsiniz. Sekmeme veya FPS arttırma gibi bir çok katkısı bulunmaktadır.

PUBG Mobile Config Nedir?
PUBG Mobile Config Nedir?

Bilgisayar üzerinden emülatör ile oynarken veya telefonlarınızla oynarken bu işlemleri yine yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle cihazınıza cihazınızdaki tüm dosyaları görebileceğiniz bir uygulama yükleyin. Ardından indirdiğiniz PUBG Mobile Config dosyasını kopyalayın. Android, Data, com.tencent isimli dosyaya girin. Files dosyasının içerisindeki configi buradan değiştirebilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman ayarlar otomatik yapılmış olacaktır.

Config Ne Demek?

İngilizce: Config

Türkçe Çevirisi: Yapılandırma


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın