PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir (2022)

 PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir (2022)

PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir sayesinde 2022 yılında bedava olarak PUBG Mobile kasalarını açabileceksiniz. APK İndir ile uygulamayı cihazlarınıza yükleyerek bir birinden farklı hediyelerin sahibi olabilme imkanını yakalayın. PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir hakkında 2022 yılında bilmeniz gereken her detay aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. İçeriği güncellemeye ve sizleri bu konularda bilgilendirmeye de devam edeceğiz.

PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir ile kasa açabileceğiniz ve içerisinden özel öğeleri içeren eşyalara bedava sahip olabileceksiniz. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamada PUBG Mobile için bir çok öğe denemeleri var. Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile oyun uygulama mağazalarında ilk çıktığı günden bu güne kadar trend oyunlar arasında yer alıyor. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan hayatta kalma oyunu ülkemizde de çok popüler. PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir isimli uygulama sunduğu özelliklerden dolayı çoğu oyuncunun kullanmak istediği bir oyun haline geldi. Oyun ve uygulama gibi tasarlanan PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir ile PUBG Mobile oyununda yer alan kutuları açma simülasyonu sunmaktadır. Yani oyunda bir kutu açmadan önce onun içinden neler çıkabileceğini test edebiliyor ve denemelerde bulunabiliyorsunuz. PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir seçeneklerini arayanlar için detayları aşağıda paylaştık.

PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir

Son dönemlerin en popüler olarak aranmaya başlayan oyunu uygulaması PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir hakkında bir içerik hazırlamak istedik. Bugüne kadar PUBG Mobile ile ilgili binlerce güncel içerik hazırlamıştık. The One Int tarafından geliştirilen Simülasyon kategorisinde paylaşılan bu oyun PUBG sevenler için hazırlanmıştır. Mobil versiyonunda yer alan kasaları bu oyunda ücretsiz olarak açabiliyorsunuz. Tabi ki burada çıkan öğeleri gerçek oyuna taşıma gibi bir durum söz konusu değildir. Oyun hakkındaki tüm detayları aktarmaya devam edeceğiz, sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Crate Simulator APK İndir
PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir

PUBG Mobile oyuncularının aradıkları PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir dosyalarını yabancı kaynaklar da paylaşıyorlar. Ülkemizde ilgi gören oyunların hileli dosyalarını paylaşan yabancı kaynaklar bu olayı dolandırıcılığa çevirmiş durumdalar. Uygulama mağazası haricinde indireceğiniz farklı dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar da başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bundan dolayı PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir seçenekleri arayanlar 2021 yılı boyunca son sürüm dosyalarını uygulama mağazalarından indirmelerini öneriyoruz. Hem PC versiyonun da hem de Mobil versiyonda olan Kasaları bu oyunda tamamen ücretsiz bir şekilde açabiliyorsunuz.

PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK Nedir?

PUBG Mobile Crate Simulator Hilesi APK İndir; Resmi olmayan simülatör!

Bu kasa simülatörü ile hayal ettiğiniz cildin koleksiyonunu toplayın.

Popüler savaş alanı ayarlarına sahip yeni bir vaka simülatörü. Yüksek kaliteli derilere sahip kasalar içerir. Davaları açın ve şansınızı kontrol edin. Simülatörün envanterine kaydedilen kaplamalar, gerekirse satabilirsiniz.

PC oyunlarından derileri ve kasaları da bulabilirsiniz. En büyük kasa koleksiyonunu tek bir harika uygulamada toplamak istedik.

Bu simülatörün harika özelliği, orijinal oyunda olduğu gibi tek seferde 10 kasa açabilmenizdir.

Oyunu seviyorsanız, bu sandık açıcı hakkında yorum bırakmayı unutmayın ve bu simülatörü olabildiğince sık güncelleyeceğiz!

Envanter burada silah, veziküller ve kıyafetler için bir kategoriye sahiptir. Çok fazla varsa, Ut belirli bir cildi bulman daha kolay olurdu.

Ve en önemli şeyi söylemek istiyorum – bu uygulama bir simülatördür. Bu, gerçek hesabınızdaki hiçbir öğeyi alamayacağınız anlamına gelir.

PUBG Crate Simulator Hileli APK Ne İşe Yarar?

PUBG Crate Simulator APK uygulamasını Android cihazlar uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz olarak cihazlarına indirebilirler. Uygulama mağazalarında problem yaşayan oyuncular da gerçek oyun dosyalarını paylaşan APK İndir seçenekleriyle indirebilirler. Bilgisayar (PC) üzerinden oynanan PUBG oyununda yer alan kutuları burada ücretsiz olarak açmanızı sağlar. Bunun amacı gerçek oyunda bir kutu satın alıp açmadan önce ne kadar deneme de hangi kostümlerin çıkabileceğinizi test etmektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın