e
sv

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları 29 Ekim 2023

63 Okunma — 31 Ekim 2023 00:01
PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları 29 Ekim 2023
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu ile 29 Ekim 2023 tarihinde bir birinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Yeni etkinlik ile Türkiye’deki oyuncular hem cumhuriyet bayramını kutlayacak hem de bir birinden güzel hediyelere sahip olacaklar. Eğer sizde 2023 yılında düzenlenecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını PUBG Mobile oyununda kutlayacaksanız aşağıda verilen kodları kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz. PUBG Mobile 29 Ekim 2023 Cumhuriyet Bayramı Kodu güncel olarak şimdiden sizlerle paylaşıyoruz. Oyun içerisinde bedava olarak bir çok ödülün sahibi olabilirsiniz. PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu Nasıl Kullanılır? sorusunu de cevaplıyoruz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve aklınıza takılan sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu olarak dağıtılan bu hediye kodlarını güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hem oyun içerisinde hem de sosyal medya hesaplarından açıklanan tüm 298 ekim cumhuriyet bayramı kodları burada sizlerle paylaşılacaktır. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacak.

29 Ekim 2023 PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu arayanlara şimdiden etkinliğe ait kodları veriyoruz. Aşağıda paylaştığımız kodları günü geldiği zaman hızlı şekilde kullanabileceksiniz. Aynı zamanda 29 Ekim 2023 yani PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu olarak yeni gelecek olan kodları da paylaşacağız. Etkinlikle ilgili geçtiğimiz yıllarda sık sorulan soruların cevaplarını paylaşıyor ve paylaşmaya devam ediyoruz.

29 Ekim 2020 PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu Etkinliği
29 Ekim 2023 PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu Etkinliği

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu için düzenlenen etkinlik 29 Ekim 2023 tarihinde başlıyor. Türkiye sunucusunda oynayan oyuncular için düzenlenen 29 Ekim etkinlikleri kapsamında yeni görevler ve güzel ödüller dağıtılacak. Aynı zamanda oyun tarafından oyunculara dağıtılan bu kodlar sayesinde ücretsiz olarak ödüllerden yararlanabileceksiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu için verdiğimiz kodları nasıl kullanacağınızı da anlatıyoruz. Etkinlik başladıktan sonra oyun içerisindeki görevleri nasıl yapacağınızı da anlatacağız. Şuan için bunlar erken olduğu için sadece önceliği kodlara sağlıyoruz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları (29 Ekim 2023)

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu (29 Ekim 2023) için aşağıdaki listede bulunan şifreleri kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu
PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu – 29 Ekim 2023

-29101923

-29102023

-TÜRKİYE

-Cumhuriyet98

-29101923

Sizlere verdiğimiz buton yardımıyla resmi İnternet sitesine geçin. Sonrasında PUBG Mobile hesabınıza ait ID kısmına kendi numaranızı ve hediye kısmına da yukarıdaki kodları sırasıyla yazın. Bundan sonra PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu hesabınızda aktif edilecektir.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları 29 Ekim 2023