PUBG Mobile de Arkadaş Nasıl Silinir?

PUBG Mobile de Arkadaş Nasıl Silinir?

PUBG Mobile de Arkadaş Nasıl Silinir? en güncel şekilde sırasıyla anlatıyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde arkadaş listenizdeki oyuncuyu silebileceksiniz. PUBG Mobile için oyuncuların işine yarayacak Arkadaş Nasıl Silinir? gibi soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir?

PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir? için verdiğimiz cevabı eksiksiz uygulamanız halinde silmek istediğiniz oyuncuyu arkadaş listenizden rahatlıkla silebileceksiniz. Eksik ve yanlış yaptığınız taktirde silme işlemi başarılı olamaz ve PUBG Mobile Arkadaş listenizde oyuncu durmaya devam eder. PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir?;

  1. PUBG Mobile ara yüzünde Arkadaşlarım yerine gelin,
  2. Silmek istediğiniz arkadaşınızın üstüne tıklayın,
  3. Arkadaşınızın isminin yanında bulunan 3 noktaya basın,
  4. Arkadaşınızın profilinde “Engelle” butonuna tıklayın,
PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir?
PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir?

Yukarıdaki basit 4 adımı uygulayarak oyuncuyu arkadaş listenizden kaldırmış ve silmiş olursunuz. PUBG Mobile Arkadaş Nasıl Silinir? sorusunun cevabı bu kadar basit. Anlamayanlar için bir kere daha anlatmak istiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=QiuRhmT2X-U&feature=siberstar.com
PUBG Mobile de Arkadaş Nasıl Silinir?

PUBG Mobile oyununa giriş yapın, ana ekrandayken arkadaşlarım yerini açın, daha sonra silmek istediğimiz arkadaşımızın üstüne tıklıyoruz. Karşımıza gelecek pencerede arkadaşımızın kullanıcı adının yanında bulunan 3 noktaya tıklayalım ve daha sonra profil bilgilerindeyken engelle diyelim.

PUBG Mobile Arkadaş Silmek İçin Engellemek Şart Mı?

PUBG Mobile Arkadaş Silmek İçin Engellemek
PUBG Mobile Arkadaş Silmek İçin Engellemek

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemi için yukarıda anlattığımız yöntemle oyuncuyu engelleyerek silebiliyorsunuz. Başka yollardan oyuncuları yine silebilirsiniz fakat daha zor ve uğraştırıcı olacaktır. Zaten bir oyuncuyu engellemek onunla bir daha karşılaşmanıza engel olmayacaktır. PUBG Mobile de oyuncuyu engelleyerek sesli ve yazılı iletişim yollarını kapatmış oluyorsunuz.

29
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.