PUBG Mobile de İsim Değiştirme 2021

 PUBG Mobile de İsim Değiştirme 2021
Okunuyor PUBG Mobile de İsim Değiştirme 2021

PUBG Mobile de İsim Değiştirme işlemini 2021 yılında gerçekleştirmek istiyorsanız bilgiler işinize yarayacak. Hile gibi her merak edilen detaya yer ayırdık. PUBG Mobile de İsim Değiştirme Hilesi olmadan 2021 yılı içinde eşya kartı nasıl alınır? anlattık. Milyonlarca oyuncusu bulunan bir rekabet oyununda kullandığımız ismin önemi de çok büyük oluyor. Eski isminizden sıkıldıysanız, kötü bir isminiz varsa PUBG Mobile de İsim Değiştirme adımlarını uygulayabilirsiniz. Bu sayede 2020 yılında isim değiştirme hilesi kullanmadan legal bir şekilde isminizi dilediğinizce değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile de İsim Değiştirme

PUBG Mobile de İsim Değiştirme, oyun içerisinde kullandığınız isminizi dilediğiniz farklı bir isimle değiştirmenizi sağlar. Bunun için PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı eşyasına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları takip ederek oyun içerisindeki isminizi değiştirebilirsiniz. PUBG Mobile de İsim Değiştirme;

  • PUBG Mobile oyununa giriş yap,
  • Envanter kısmına gel,
  • İsim Değiştirme Kartı eşyasına tıkla,
  • Değiştirmek istediğin yeni ismini gir,
  • Onayla ve ismin değişsin,
PUBG Mobile de İsim Değiştirme
PUBG Mobile de İsim Değiştirme

Yukarıdaki adımları uygulayarak 2020 yılında isminizi hızlıca değiştirebilirsiniz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazın.

PUBG Mobile de İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile de İsim Değiştirme özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle bir İsim Değiştirme Kartınızın olması gerekmektedir. Oyun içerisinde UC çekerek mağazadan satın alabilirsiniz. Veya bir başka oyuncunun size hediye etmesini sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile Bedava
Değiştirme Kartı AL

Oyundaki ismini değiştirmek isteyenler için PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Hediye Etme çekilişi düzenliyoruz.

PUBG Mobile de İsim Değiştirme Kartı Hediye Etme

PUBG Mobile de İsim Değiştirme Kartı Hediye Etme adı altında başlattığımız çekilişe ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bedava bir şekilde kazanabilirsiniz.

  1. Yazıya Yorum Yapın (İsminizi ve Mail Adresinizi Doğru Girin.)
  2. Yazıyı Paylaşın (Kontrol Edilecek)

Yukarıdaki 2 adımı uygulayarak PUBG Mobile de İsim Değiştirme Kartı Hediye Etme kapsamında düzenlediğimiz çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
227 okunma
okunma3018
2 yorum